Overzicht zondagvoetbal van 11 december

EMMEN - De uitslagen van het amateurvoetbal van zondag in district Noord van de KNVB zien er als volgt uit:


NOORD
Zondag Eerste klasse F
SC Erica – Achilles 1894 0 – 2
VKW – WVV 0 – 3
FVC – Bergum 0 – 4
GRC Groningen – FC Wolvega 3 – 5.

STAND
Achilles 1894 13 10 3 0 33 47 15
Hoogeveen 13 8 3 2 27 38 20
Nieuw Buinen 13 7 5 1 26 25 18
Bergum 13 6 4 3 22 29 23
Emmen 13 5 5 3 20 23 16
FVC 13 4 4 5 16 30 30
LAC Frisia 1883 13 4 4 5 16 23 29
FC Wolvega 13 4 3 6 15 28 34
GRC Groningen 13 4 1 8 13 25 33
SC Erica 12 2 6 4 12 14 19
WVV 12 3 3 6 12 24 30
SVBO 12 3 3 6 12 14 24
VKW 13 2 4 7 10 24 37
LSC 1890 12 1 4 7 7 12 28

Zondag Tweede klasse L
Beilen – Amicitia VMC 0 – 2
FC Assen – GSAVV Forward 2 – 0
ZNC – Helpman 4 – 1
Rolder Boys – Raptim 3 – 1
Noordster – Hoogezand 2 – 4
Germanicus – GVAV-Rapiditas 1 – 0.

STAND
FC Assen 12 8 4 0 28 24 8
Raptim 11 8 1 2 25 27 20
Germanicus 12 7 2 3 23 30 24
Rolder Boys 11 7 1 3 22 34 21
Valthermond 12 6 2 4 20 29 21
Beilen 11 5 3 3 18 20 11
GVAV-Rapiditas 12 4 5 3 17 29 23
ZNC 12 5 1 6 16 26 32
GSAVV Forward 12 4 1 7 13 26 35
Amicitia VMC 12 3 2 7 11 21 28
Hoogezand 11 3 1 7 10 20 31
Helpman 12 2 2 8 8 19 34
Noordster 12 0 3 9 3 26 43

Zondag Derde klasse C
CEC – Twedo 2 – 0
Bargeres – Zwartemeer 2 – 1
vv Sleen – SVV’04 2 – 1
Musselkanaal – Gieten 1 – 6
Titan – Dalen 0 – 0
Asser Boys – Stadskanaal 1 – 2
FC Ter Apel ’96 – LEO (Loon) 1 – 3.

STAND
Asser Boys 13 9 3 1 30 34 15
vv Sleen 13 9 2 2 29 34 19
Dalen 13 8 4 1 28 33 9
Gieten 13 8 1 4 25 25 16
Stadskanaal 13 6 3 4 21 32 19
Zwartemeer 13 6 3 4 21 23 14
FC Ter Apel ’96 13 6 1 6 19 16 22
CEC 13 4 2 7 14 20 23
SVV’04 13 4 2 7 14 18 27
Twedo 13 4 1 8 13 19 31
Bargeres 13 4 0 9 12 23 36
Titan 13 3 3 7 12 12 29
LEO (Loon) 13 3 2 8 11 19 31
Musselkanaal 13 3 1 9 10 17 34

Zondag Vierde klasse D
KSC – DVC’59 0 – 4
Schoonebeek – Sellingen 3 – 1
Weerdinge – DSC’65 4 – 0
HOC – EHS’85 2 – 3
Protos – Zwartemeerse Boys 4 – 0
EMMS – Sweel 3 – 1.

STAND
EMMS 12 10 1 1 31 55 10
HOC 12 9 0 3 27 46 17
Weerdinge 12 8 1 3 25 33 19
DVC’59 12 6 4 2 22 30 25
Sweel 12 6 3 3 21 31 19
Protos 12 6 1 5 19 19 19
Schoonebeek 12 5 2 5 17 20 22
EHS’85 12 4 3 5 15 19 19
DSC’65 12 4 2 6 14 17 25
Sellingen 12 4 1 7 13 17 31
SVBC 12 3 1 8 10 19 43
Zwartemeerse Boys 12 1 3 8 6 11 25
KSC 12 1 0 11 3 10 53

Zondag Vijfde klasse E
Roswinkel Sp. – Zandpol 5 – 0
WKE ’16 – Buinen 11 – 0
Buinerveen – Weiteveense Boys 0 – 3
Eext – Valther Boys 1 – 2
EEC – Witteveense Boys’87 1 – 6
VIOS (O) – GKC 6 – 1
Gasselternijveen – De Treffer ’16 1 – 1.

STAND
WKE ’16 12 12 0 0 36 102 9
Witteveense Boys’87 13 10 1 2 31 53 27
Valther Boys 12 10 0 2 30 34 13
Roswinkel Sp. 13 9 2 2 29 44 19
Weiteveense Boys 11 7 2 2 23 47 9
VIOS (O) 13 6 3 4 21 42 28
Eext 12 5 4 3 19 26 30
EEC 13 5 1 7 16 34 22
GKC 13 5 1 7 16 25 57
Buinen 13 4 0 9 12 13 54
Zandpol 13 3 1 9 10 19 57
Gasselternijveen 13 2 1 10 7 12 48
De Treffer ’16 13 1 1 11 4 14 46
Buinerveen 12 0 1 11 1 8 54

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda