Voetbalprogramma district noord KNVB

EMMEN - Het voetbalprogramma van district noord KNVB ziet er voor zaterdag 25 maart als volgt uit:


Zaterdag Tweede divisie:
Dinsdag 21-03-2017, 20:00 uur: Vitesse-Arnhem2-Barendrecht
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: AFC-Spakenburg
Zaterdag 25-03-2017, 15:00 uur: Koninklijke HFC-GVVV
Zaterdag 25-03-2017, 15:00 uur: Kozakken Boys-Barendrecht
Zaterdag 25-03-2017, 15:30 uur: Lienden-HHC Hardenberg
Zaterdag 25-03-2017, 18:00 uur: Excelsior M.-TEC
Zaterdag 25-03-2017, 18:00 uur: De Treffers-Katwijk
Zondag 26-03-2017, 14:30 uur: UNA-VVSB.

Zaterdag Derde divisie:
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: FC Lisse-Capelle
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Scheveningen-Huizen
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: FC Volendam2-ODIN 59
Zaterdag 25-03-2017, 15:00 uur: ONS Boso Sneek-Rijnvogels, fc
Zaterdag 25-03-2017, 15:00 uur: DVS’33 Ermelo-Almere2
Zaterdag 25-03-2017, 15:00 uur: IJsselmeervogels-VVOG
Zaterdag 25-03-2017, 15:00 uur: Quick Boys-Harkemase Boys
Zaterdag 25-03-2017, 15:00 uur: ASWH-SteDoCo
Zaterdag 25-03-2017, 15:00 uur: FC Groningen BV2-Rijnsburgse Boys.

Zaterdag Hoofdklasse B:
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Flevo Boys-Urk
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Staphorst-SDV Barneveld
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: DOVO-Oranje Nassau
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Eemdijk-SC Genemuiden
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Excelsior ’31-SDC Putten
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: asv Dronten-ACV
Zaterdag 25-03-2017, 15:00 uur: Sparta Nijkerk-AZSV
Zaterdag 25-03-2017, 15:00 uur: csv Apeldoorn-NSC Nijkerk.

Zaterdag Eerste klasse E:
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: PKC’83-BCV
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Balk-vv Winsum
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Buitenpost-Drenthina
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Blauw Wit ’34-HZVV
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Drachtster Boys-d’ Olde Veste’54
Zaterdag 25-03-2017, 15:00 uur: Gorecht-Leeuwarder Zwaluwen
Zaterdag 25-03-2017, 15:00 uur: VEV’67-Omlandia.

Zaterdag Tweede klasse I:
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Hardegarijp-S.C. Stiens
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: SC Veenwouden-Tonego
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: FC Meppel-CVVO
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: De Walde-Nijland
Zaterdag 25-03-2017, 15:00 uur: Fc Grootegast-SC Joure
Zaterdag 25-03-2017, 15:00 uur: Zeerobben-VVI
Zaterdag 25-03-2017, 15:00 uur: Be Quick D-Broekster Boys.

Zaterdag Tweede klasse J:
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Noordscheschut-DZOH
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Klazienaveen-Zuidhorn
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: SV Bedum-Groen Geel
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: LTC-Aduard 2000
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: NEC Delfzijl-The Knickerbockers
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Groningen-Pelikaan S
Zaterdag 25-03-2017, 15:00 uur: De Weide-Gramsbergen.

Zaterdag Derde klasse A:
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: SVM-Heerenveense Boys
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Bant-NOK
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Oudehaske-Willemsoord
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Heeg-Workum
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: DWP-Waterpoort Boys
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: De Griffioen-QVC
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: SDS-Oeverzwaluwen.

Zaterdag Derde klasse B:
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Kollum-Minnertsga
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Zwaagwesteinde-Dokkum
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: AVC-ONT
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: WTOC-Rijperkerk
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Wykels Hallum-Anjum
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: ‘t Fean’58-VIOD
Zaterdag 25-03-2017, 15:00 uur: SC Berlikum-Rottevalle.

Zaterdag Derde klasse C:
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Appingedam-Helpman
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: ONR-Stadspark
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Noordwolde-HFC ’15
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Niekerk-Veenhuizen
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Glimmen-De Pelikanen
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Boerakker-Grijpskerk
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: SC Loppersum-Marum.

Zaterdag Derde klasse D:
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Borger-SC Rouveen
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: CSVC-Hollandscheveld
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: SVN’69-Fit Boys
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: SC Lutten-Nieuwleusen SV
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: SCD ’83-Elim
Zaterdag 25-03-2017, 15:15 uur: Hardenberg ’85-DESZ
Zaterdag 25-03-2017, 18:00 uur: Vitesse’63-ZZVV.

Zaterdag Vierde klasse A:
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Nagele-Makkum
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: VHK-Creil
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: FC Wolvega-Scharnegoutum’70
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Mulier-Lions’66
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Delfstrahuizen-Arum
Zaterdag 25-03-2017, 15:00 uur: Bolsward-TOP’63.

Zaterdag Vierde klasse B:
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Leovardia-ASC
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Oostergo-SC Twijzel
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: VC Trynwalden-Eastermar
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Beetgum-Friese Boys
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: V en V’68-Ternaard
Zaterdag 25-03-2017, 15:00 uur: Ropta Boys-FC Birdaard.

Zaterdag Vierde klasse C:
Zaterdag 25-03-2017, 14:00 uur: Waskemeer-S.V. Haulerwijk
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: FC LEO-RWF
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: VVK-Mamio
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: De Lauwers-De Sweach
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: GRC Groningen-Lycurgus
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: BSVV-Opende
Zaterdag 25-03-2017, 15:00 uur: ODV-SIOS.

Zaterdag Vierde klasse D:
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Hoogeveen-DKB
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: SVV ’56-Avereest
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: SCN-FDS
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: SVBO-NWVV
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: NKVV-SC Angelslo
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Bruchterveld-Sweel.

Zaterdag Vierde klasse E:
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: VVS-Middelstum
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: GEO-Amicitia VMC
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: SJS-HS’88
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Poolster-Onstwedder Boys
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: De Fivel-SGV
Zaterdag 25-03-2017, 15:30 uur: Be Quick 1887-Corenos.

Zaterdag Vijfde klasse A:
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: GVAV-Rapiditas-Holwierde
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Oosterparkers-Stedum
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: WVV-ZEC
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Wagenborger Boys-TEO
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Meedhuizen-Westerlee
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Noordpool UFC-Potetos.

Zaterdag Vijfde klasse B:
Zaterdag 25-03-2017, 14:00 uur: SC Kootstertille-SC Boornbergum’80
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Harkema Opeinde-Drogeham
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: OKVC-VVSV ’09
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Zeester-VVT
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: GSVV-Rood Zwart Baflo
Zaterdag 25-03-2017, 15:00 uur: Groninger Boys-Ezinge
Zaterdag 25-03-2017, 15:00 uur: Velocitas 1897-Jistrum.

Zaterdag Vijfde klasse C:
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: SSS’68-Suawoude
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Foarut-Ouwe Syl
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: VCR-Blija
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Holwerd-Suameer
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Tzummarum-Noordbergum
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: CVO-WWS
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Wardy-Marrum.

Zaterdag Vijfde klasse D:
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Hielpen-Blokzijl
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: IJVC-VENO
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: SVBS’77-MSC
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Woudsend-Espel
Zaterdag 25-03-2017, 15:00 uur: Ens-HJSC
Zaterdag 25-03-2017, 15:00 uur: SWZ Boso Sneek-Oudega.

Zaterdag Vijfde klasse E:
Zaterdag 25-03-2017, 14:00 uur: Veendam 1894-Tiendeveen
Zaterdag 25-03-2017, 14:00 uur: Damacota-Wildervank
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: Pesse-SV Mussel
Zaterdag 25-03-2017, 14:30 uur: VEV-Achilles 1894

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Uw banner op onze website? Vraag hier meer informatie aan!

Agenda