Voetbalprogramma amateurs district Noord van de KNVB

EMMEN - Het voetbalprogramma van district Noord van de KNVB amateurs ziet er voor zondag als volgt uit:

Zondag Eerste klasse F:
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: SC Erica-FVC
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: VKW-SVBO
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Nieuw Buinen-FC Wolvega
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: LSC 1890-GRC Groningen
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: LAC Frisia 1883-Hoogeveen
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Bergum-Emmen.

Zondag Tweede klasse K:
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Lemmer vv-Ruinerwold
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: DTD-Velocitas 1897
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Roden-GAVC
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Peize-SC Emmeloord
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: sv Olyphia-MKV’29
Zondag 26-03-2017, 14:30 uur: Stadspark-Groninger Boys.

Zondag Tweede klasse L:
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Beilen-Rolder Boys
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: FC Assen-Germanicus
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Valthermond-Hoogezand
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: ZNC-Noordster
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Helpman-GVAV-Rapiditas
Zondag 26-03-2017, 14:30 uur: Amicitia VMC-GSAVV Forward.

Zondag Derde klasse A:
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: fc Harlingen-ONB
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Friesland-VC Trynwalden
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Udiros-Bolsward
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Warga-SC Franeker
Zondag 26-03-2017, 14:30 uur: Nicator-Jubbega
Zondag 26-03-2017, 15:00 uur: Drachten-Geel Wit.

Zondag Derde klasse B:
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: FC Lewenborg-SVZ
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Wildervank-Heiligerlee
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: VAKO-ASVB
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Muntendam-ZFC Zuidlaren
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Gomos-Annen
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Actief-Veendam 1894.

Zondag Derde klasse C:
Zaterdag 25-03-2017, 19:00 uur:
Twedo-ZwartemeerZondag 26-03-2017, 14:00 uur: CEC-Titan
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Bargeres-FC Ter Apel ’96
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: vv Sleen-Stadskanaal
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Musselkanaal-Asser Boys
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Gieten-LEO (Loon)
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Dalen-SVV’04.

Zondag Derde klasse D:
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: HODO-DIO Oosterwolde
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Steenwijker Boys-Heerde
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Dedemsvaart-SV Zwolle
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Zuidwolde-Dwingeloo
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: vv Stânfries-Ruinen
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Trinitas-FC Oldemarkt
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Epe-vv Steenwijk.

Zondag Vierde klasse A:
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Akkrum-Nieuweschoot
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: VWC-Oosterlittens
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Renado-FFS
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Irnsum-RKO
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Aengwirden-Oldeboorn
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Black Boys-Mildam
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Read Swart-v.v. Dronrijp.

Zondag Vierde klasse B:
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Gruno-Surhuisterveen
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: SVMH-Nieuw Roden
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: vv Winsum-Bakkeveen
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Gorredijk-Haren
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: S.V. Haulerwijk-De Wilper Boys
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Donkerbroek-Zwaagwesteinde.

Zondag Vierde klasse C:
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: HSC-Engelbert
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Bellingwolde-Zuidlaarderveen
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: BATO-Gieterveen
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Kwiek-MOVV
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Alteveer-FVV
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: WEO-Pekelder Boys
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Siddeburen-Westerwolde.

Zondag Vierde klasse D:
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: KSC-Protos
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Weerdinge-Sweel
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: HOC-EMMS
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: EHS’85-SVBC
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: DVC’59-Sellingen
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Zwartemeerse Boys-DSC’65.

Zondag Vierde klasse E:
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Old Forward-OVC ’21
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Havelte-S.V. Hoogersmilde
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: USV-IJhorst
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Steenwijkerwold-Zandhuizen
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Oranje Zwart-Wijster
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Wacker-Pesse
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: VENO-Smilde’94.

Zondag Vijfde klasse A:
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Uffelte-Blankenham
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Vilsteren-FC Kraggenburg
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Scheerwolde-De Blesse
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Willemsoord-DOS’63
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: SC Balkbrug-Wapserveen
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Kuinre-DVSV.

Zondag Vijfde klasse B:
Zondag 26-03-2017, 13:30 uur: AVV-SC Flamingo
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: SC Boornbergum’80-Bakhuizen
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: De Walden-St. Jacob
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Blue Boys-Langezwaag
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: S.F. Deinum-Tijnje
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Blauwhuis-Houtigehage
Zondag 26-03-2017, 14:30 uur: Langweer-Wispolia.

Zondag Vijfde klasse C:
Zondag 26-03-2017, 11:45 uur: De Sweach-Terschelling
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Zevenhuizen-Oldeholtpade
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Sport Vereent-Sportclub Makkinga
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: FC Fochteloo-v.v. Diever-Wapse
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Oosterstreek-ODV
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: HH Combi-TLC
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: FC Amboina-BEW.

Zondag Vijfde klasse D:
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Eenrum-Froombosch
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Tynaarlo-SV Bedum
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Blauw Geel’15-Farmsum
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Harkstede-Warffum
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Woltersum-Kloosterburen
Zondag 26-03-2017, 15:00 uur: Groen Geel-VVK.

Zondag Vijfde klasse E:
Zaterdag 25-03-2017, 19:00 uur: WKE ’16-Gasselternijveen
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Roswinkel Sp.-EEC
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Buinerveen-GKC
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Eext-VIOS (O)
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Valther Boys-De Treffer ’16
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Zandpol-Buinen
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Witteveense Boys’87-Weiteveense Boys.

Zondag Vijfde klasse F:
Zaterdag 25-03-2017, 20:00 uur: SPW-THOS
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Meeden-DWZ
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: PJC-Borgercompagnie
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: JVV-Bareveld
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Drieborg-Veelerveen
Zondag 26-03-2017, 14:00 uur: Wedde-Oldambtster Boys
Zondag 26-03-2017, 14:30 uur: BNC-Nieuweschans.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda