Amateurvoetbal Zuidoost Drenthe

EMMEN - Hier volgt het overzicht van het amateurvoetbal in Zuidoost Drenthe van de KNVB District Noord.


Uitslagen zaterdag 1 april
Zaterdag Eerste klasse E:
Leeuwarder Zwaluwen – Balk 2 – 2
Drenthina – BCV 1 – 0
Omlandia – Buitenpost 2 – 3
vv Winsum – Gorecht 0 – 1
Drachtster Boys – Blauw Wit ’34 0 – 1
d’ Olde Veste’54 – VEV’67 4 – 0
HZVV – PKC’83 1 – 1.

Zaterdag Tweede klasse J:
DZOH – Klazienaveen 4 – 3
Aduard 2000 – De Weide 0 – 1
The Knickerbockers – SV Bedum 0 – 3
Groningen – LTC 1 – 0
Zuidhorn – Noordscheschut 3 – 1
Pelikaan S – NEC Delfzijl 1 – 2
Groen Geel – Gramsbergen 1 – 3.

Zaterdag Derde klasse D:
SC Rouveen – Vitesse’63 2 – 1
DESZ – Hollandscheveld 1 – 0
Fit Boys – CSVC 1 – 1
Nieuwleusen SV – Hardenberg ’85 3 – 1
ZZVV – Borger 2 – 2
SCD ’83 – SVN’69 2 – 4
Elim – SC Lutten 1 – 2.

Zaterdag Vierde klasse D:
Avereest – FDS 2 – 1
Sweel – Hoogeveen 1 – 2
SVBO – Bruchterveld 0 – 2
SC Angelslo – SCN 0 – 6
NWVV – NKVV 3 – 0
DKB – SVV ’56 1 – 0.

Zaterdag Vijfde klasse E:
Damacota – SETA 5 – 2
Nieuw Balinge – Pesse 1 – 2
Erica’86 – Veendam 1894 1 – 5
VVAK – VEV 7 – 1
SV Mussel – DSZ ’16 0 – 0
Achilles 1894 – Tiendeveen 1 – 4.

Uitslagen Zondag 2 april
Zondag Eerste klasse F,
FVC – Nieuw Buinen 1 – 0
GRC Groningen – SVBO 2 – 1
WVV – LSC 1890 2 – 2
FC Wolvega – SC Erica 7 – 0
Bergum – LAC Frisia 1883 0 – 2
Emmen – Achilles 1894 0 – 1
Hoogeveen – VKW 5 – 0.

Zondag Tweede klasse L
Rolder Boys – Valthermond 2 – 1
Noordster – Germanicus 1 – 1
GVAV-Rapiditas – FC Assen 3 – 1
Hoogezand – Beilen 1 – 0
Raptim – Helpman 1 – 0
GSAVV Forward – ZNC 3 – 1.

Zondag Derde klasse C
Titan – vv Sleen 1 – 3
Asser Boys – FC Ter Apel ’96 3 – 1
LEO (Loon) – Bargeres 4 – 1
Zwartemeer – Musselkanaal 5 – 0
Stadskanaal – CEC 3 – 1
Dalen – Gieten 2 – 1
SVV’04 – Twedo 0 – 2.

Zondag Vierde klasse D
SVBC – Schoonebeek 0 – 2
Sellingen – HOC 0 – 0
Sweel – KSC 3 – 0
Zwartemeerse Boys – EHS’85 0 – 2
DSC’65 – DVC’59 2 – 2.

Zondag Vijfde klasse E,
EEC – Buinerveen 3 – 0
VIOS (O) – Gasselternijveen 3 – 1
De Treffer ’16 – WKE ’16 1 – 2
Buinen – Eext 0 – 4
GKC – Roswinkel Sp. 0 – 4
Witteveense Boys’87 – Valther Boys 2 – 3
Weiteveense Boys – Zandpol 4 – 2.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda