Amateurvoetbal Zuidoost Drenthe

EMMEN - Hier volgt het overzicht van het amateurvoetbal in Zuidoost Drenthe.


NOORD
Uitslagen Zaterdag 8 april
Zaterdag Eerste klasse E,
PKC’83 – Drachtster Boys 0 – 2
Balk – Drenthina 1 – 0
Buitenpost – HZVV 2 – 1
Blauw Wit ’34 – Omlandia 3 – 1
Gorecht – d’ Olde Veste’54 1 – 2
BCV – Leeuwarder Zwaluwen 0 – 1
VEV’67 – vv Winsum 2 – 1.

Zaterdag Tweede klasse J,
Noordscheschut – Pelikaan S 2 – 1
Klazienaveen – Groen Geel 2 – 2
SV Bedum – Aduard 2000 2 – 0
Gramsbergen – DZOH 3 – 4
LTC – The Knickerbockers 1 – 1
De Weide – Groningen 1 – 1
NEC Delfzijl – Zuidhorn 2 – 0.

Zaterdag Derde klasse D
Borger – Elim 1 – 0
CSVC – SCD ’83 0 – 3
Vitesse’63 – DESZ 2 – 5
Hollandscheveld – SC Rouveen 2 – 0
SVN’69 – Nieuwleusen SV 0 – 2
SC Lutten – ZZVV 0 – 0
Hardenberg ’85 – Fit Boyslater.

Zaterdag Vierde klasse D
Hoogeveen – NWVV 11 – 0
SVV ’56 – SC Angelslo 7 – 1
FDS – DKB 3 – 2
SCN – Sweel 2 – 0
NKVV – SVBO 0 – 1
Bruchterveld – Avereest 0 – 0.

Zaterdag Vijfde klasse E
Veendam 1894 – Damacota 2 – 0
Pesse – Achilles 1894 1 – 3
VEV – Erica’86 3 – 1
Tiendeveen – Nieuw Balinge 1 – 1
DSZ ’16 – Wildervank 3 – 3
SETA – VVAK 1 – 0.

Uitslagen Zondag 9 april
Zondag Eerste klasse F

SC Erica – Emmen 3 – 3
VKW – Bergum 2 – 2
Nieuw Buinen – GRC Groningen 2 – 0
SVBO – FVC 0 – 1
LAC Frisia 1883 – WVV 2 – 3
Achilles 1894 – FC Wolvega 3 – 3.

Zondag Tweede klasse L
FC Assen – Raptim 4 – 0
ZNC – GVAV-Rapiditas 3 – 3
Helpman – GSAVV Forward 2 – 3
Germanicus – Rolder Boys 3 – 1
Amicitia VMC – Hoogezand 0 – 4.

Zondag Derde klasse C
CEC – SVV’04 3 – 3
vv Sleen – Asser Boys 3 – 2
Musselkanaal – LEO (Loon) 0 – 2
FC Ter Apel ’96 – Titan 2 – 2
Gieten – Zwartemeer 0 – 1
Twedo – Stadskanaal 0 – 0.

Zondag Vierde klasse D
HOC – SVBC 4 – 0
KSC – DSC’65 1 – 1
Schoonebeek – Zwartemeerse Boys 1 – 0
Weerdinge – EMMS 3 – 0
EHS’85 – Sellingen 2 – 0
DVC’59 – Sweel 2 – 1.

Zondag Vijfde klasse E
Roswinkel Sp. – Weiteveense Boys 0 – 0
WKE ’16 – Witteveense Boys’87 2 – 0
Buinerveen – VIOS (O) 0 – 5
Eext – De Treffer ’16 5 – 2
Gasselternijveen – EEC 1 – 1
Valther Boys – Buinen 5 – 0
Zandpol – GKC 2 – 1.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda