Programma/uitslagen amateurvoetbal District Noord

EMMEN - Hier volgt het overzicht van het amateurvoetbal in de KNVB District Noord.


Programma zaterdag 14 oktober(
NOORD
Zaterdag Eerste klasse E:
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Drachtster Boys-Be Quick D
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Noordscheschut-Gorecht
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Balk-Buitenpost
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Oranje Nassau-Groningen
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: d’ Olde Veste’54-Zeerobben
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: VEV’67-PKC’83
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Blauw Wit ’34-vv Winsum.

Zaterdag Tweede klasse I:
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Hardegarijp-Leeuwarder Zwaluwen
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Wykels Hallum-SC Veenwouden
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Broekster Boys-De Griffioen
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: CVVO-ONT
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: VVI-BCV
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: SC Joure-S.C. Stiens
Zaterdag 14-10-2017, 17:00 uur: Marum-Fc. Grootegast.

Zaterdag Tweede klasse J:
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Gramsbergen-Zuidhorn
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Nieuwleusen SV-DZOH
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Omlandia-FC Klazienaveen
Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Drenthina-NEC Delfzijl
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Pelikaan S-FC Meppel
Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: SV Bedum-De Weide
Zaterdag 14-10-2017, 15:15 uur: Groen Geel-DESZ.

Zaterdag Derde klasse A
:Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: QVC-SDS

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Nijland-Waterpoort Boys

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Willemsoord-Oudehaske

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Bant-De Walde

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: DWP-Oeverzwaluwen

Zaterdag 14-10-2017, 14:45 uur: Workum-TOP’63

Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Heerenveense Boys-NOK.

Zaterdag Derde klasse B:
Zaterdag 14-10-2017, 14:00 uur: Waskemeer-WTOC

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: VC Trynwalden-Anjum

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Kollum-Rijperkerk

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Minnertsga-SC Twijzel

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Dokkum-SC Berlikum

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: ‘t Fean’58-Zwaagwesteinde

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Grijpskerk-Leovardia.

Zaterdag Derde klasse C:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: DVC Appingedam-Be Quick 1887

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Stadspark-Aduard 2000

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Boerakker-Noordwolde

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: ONR-Onstwedder Boys

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: The Knickerbockers-Glimmen

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Mamio-Niekerk

Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: HFC ’15-SC Loppersum.

Zaterdag Derde klasse D:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Fit Boys-OZC

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: SVN’69-SCD ’83

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: BSVV-ZZVV

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: FDS-LTC

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Hollandscheveld-SC Lutten

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: SCN-Tonego

Zaterdag 14-10-2017, 15:15 uur: Hardenberg ’85-Hoogeveen.

Zaterdag Vierde klasse A:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: FC Wolvega-VHK

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Sleat-Delfstrahuizen

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: SVM-Tollebeek

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: V.V. Heeg-SVBS’77

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Vitesse’63-Creil

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Nagele-VENO.

Zaterdag Vierde klasse B:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: FC Birdaard-SC Franeker

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: V en V’68-Bolsward

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Beetgum-AVC

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Marrum-Scharnegoutum’70

Zaterdag 14-10-2017, 14:45 uur: Arum-VCR

Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Makkum-Mulier.

Zaterdag Vierde klasse C:

Zaterdag 14-10-2017, 14:00 uur: ASC-ODV

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Veenhuizen-RWF

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: VIOD-Rottevalle

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: S.V. Haulerwijk-Opende

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Harkema Opeinde-De Sweach

Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Ropta Boys-Oostergo.

Zaterdag Vierde klasse D:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: De Heracliden-SIOS

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: De Fivel-Corenos

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: OKVC-Poolster

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Holwierde-Westerlee

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: SGV-FC LEO

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Stedum-Middelstum

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: SJS-GEO.

Zaterdag Vierde klasse E:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Helpman-Sweel

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Elim-Achilles 1894

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: CSVC-Amicitia VMC

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: HS’88-Borger

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: NWVV-SVBO

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Lycurgus-FC Zuidlaren.

Zaterdag Vijfde klasse A:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Bakhuizen-Ens

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: HJSC-SC Boornbergum’80

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Espel-Blokzijl

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: IJVC-Hielpen

Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: V.V. Heerenveen-SWZ Boso Sneek

Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: MSC/Amslod-Woudsend.

Zaterdag Vijfde klasse B:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: WWS-Eastermar

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Drogeham-Tzummarum

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Ouwe Syl-SSS’68

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Lions’66-SC Kootstertille

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Suameer-Suawoude

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Noordbergum-TFS

Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Foarut-CVO.

Zaterdag Vijfde klasse C:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Rood Zwart Baflo-De Lauwers

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: VVT-GSVV

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Ezinge-Holwerd

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Blija-Wardy

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Zeester-De Monnik

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: ZEC-Noordpool UFC

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Ternaard-VVSV ’09.

Zaterdag Vijfde klasse D:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: GVAV-Rapiditas-Potetos

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: VVK-DIO Groningen

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: TEO-Velocitas 1897

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: VVS-GRC Groningen

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Meedhuizen-Wagenborger Boys

Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Blauw Geel’15-Oosterparkers

Zaterdag 14-10-2017, 15:00 uur: Groninger Boys-SC Scheemda.

Zaterdag Vijfde klasse E:

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: SC Angelslo-NKVV

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Erica’86-Veendam 1894

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: WVV-VCG

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Wildervank-VVAK

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: SETA-SV Mussel

Zaterdag 14-10-2017, 14:30 uur: Nieuw Balinge-Damacota.

Programma zondag 15 oktober

NOORD

Zondag Eerste klasse F:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: FC Assen-LAC Frisia 1883

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: GRC Groningen-GAVC

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Alcides-Emmen

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SVBO-Nieuw Buinen

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Bergum-Rolder Boys

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: FVC-Noordster

Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Hoogeveen-WVV.

Zondag Tweede klasse K:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: MKV’29-DTD

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: St.Annaparochie-Stadspark

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Oerterp-Hoogezand

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: LSC 1890-Roden

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Peize-GVAV-Rapiditas

Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: GSAVV Forward-Gomos

Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Amicitia VMC-Asser Boys.

Zondag Tweede klasse L:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SC Emmeloord-Valthermond

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Beilen-Ruinerwold

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Zuidwolde-Raptim

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Heerde-Lemelerveld

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: sv Olyphia-VKW

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Dedemsvaart-Stadskanaal

Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Germanicus-SC Erica.

Zondag Derde klasse A:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Nieuw Roden-Groninger Boys

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Warga-Nicator

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: VC Trynwalden-Friesland

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SC Franeker-fc Harlingen

Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Bolsward-Drachten

Zondag 15-10-2017, 15:00 uur: Geel Wit-Helpman.

Zondag Derde klasse B:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Annen-SVZ

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Kwiek-VAKO

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: HSC-LEO (Loon)

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: FC Zuidlaren-Actief

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: ASVB-Siddeburen

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Veendam 1894-ZNC

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Muntendam-Wildervank.

Zondag Derde klasse C:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Musselkanaal-SVV’04

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: vv Sleen-Dalfsen

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: CEC-Twedo

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: USV-Weerdinge

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: FC Ter Apel ’96-EMMS

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Gieten-Dalen

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: OVC ’21-HODO.

Zondag Derde klasse D:

Zaterdag 14-10-2017, 20:00 uur: DIO Oosterwolde-Trinitas

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Udiros-Mildam

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Steenwijker Boys-Renado

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Dwingeloo-Wijster

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Jubbega-FC Oldemarkt

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Lemmer vv-Havelte

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Akkrum-Gorredijk.

Zondag Vierde klasse A:

Zondag 15-10-2017, 13:30 uur: Terschelling-Blue Boys

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Irnsum-Oldeboorn

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Oosterlittens-Thor

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: ONB-De Walden

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Zwaagwesteinde-Nieuweschoot

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: v.v. Dronrijp-Read Swart

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: St. Jacob-Black Boys.

Zondag Vierde klasse B:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: TLC-Surhuisterveen

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Smilde’94-Bakkeveen

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Donkerbroek-SVMH

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: De Wilper Boys-S.V. Haulerwijk

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: vv Stânfries-VVK

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Haren-SV Bedum.

Zondag Vierde klasse C:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: PJC-Westerwolde

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: BATO-Alteveer

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Pekelder Boys-Harkstede

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Engelbert-MOVV

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Gieterveen-Heiligerlee

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: FVV-Sellingen

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Bellingwolde-SPW.

Zondag Vierde klasse D:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Weiteveense Boys-WKE ’16

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Protos-Bargeres

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: DVC’59-Schoonebeek

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: HOC-EHS’85

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Valther Boys-Zwartemeerse Boys

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Titan-DSC’65

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Sweel-Witteveense Boys’87.

Zondag Vierde klasse E:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Steenwijkerwold-VENO

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: FC Kraggenburg-Oldeholtpade

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Wacker-De Blesse

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: RKO-Old Forward

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Ruinen-vv Steenwijk

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: BEW-Pesse

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Oranje Zwart-SC Balkbrug.

Zondag Vijfde klasse A:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Kuinre-Uffelte

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Vilsteren-Scheerwolde

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Giethoorn-IJhorst

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: DOS’63-Willemsoord

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Wapserveen-Blankenham

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: DVSV-FC Ulu Spor.

Zondag Vijfde klasse B:

Zondag 15-10-2017, 12:00 uur: Wispolia-AVV

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SC Boornbergum’80-Tijnje

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SC Flamingo-Aengwirden

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: FFS-S.F. Deinum

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: De Sweach-Blauwhuis

Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: Langweer-SC Joure.

Zondag Vijfde klasse C:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Houtigehage-HH Combi

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: FC Fochteloo-Zandhuizen

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Sport Vereent-Oosterstreek

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: ODV-v.v. Diever-Wapse

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: S.V. Hoogersmilde-Sportclub Makkinga.

Zondag Vijfde klasse D:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Eext-Yde de Punt

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Eenrum-Groen Geel

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Woltersum-FC Amboina

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Tynaarlo-Kloosterburen

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Warffum-Zevenhuizen.

Zondag Vijfde klasse E:

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: DWZ-THOS

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: WEO-Drieborg

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Nieuweschans-Oldambtster Boys

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Bareveld-Wedde

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Veelerveen-Meeden

Zondag 15-10-2017, 14:30 uur: BNC-Farmsum.

Zondag Vijfde klasse F:
Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: VIOS (O)-EEC

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: SVBC-Buinen

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Buinerveen-GKC

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: Gasselternijveen-KSC

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: De Treffer ’16-Zandpol

Zondag 15-10-2017, 14:00 uur: JVV-Roswinkel Sp..

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda