Uitslagenlijst Lenteloop Emmen

EMMEN - Ruim 220 hardlopers gingen afgelopen zaterdag van start voor de lenteloop van de EAC De Sperwers met start en finisch op sportpark Meerdijk. Joost Hindriks won de 10km voor Jan Venhuizen uit Hoogeveen met Richard Moesker uit Emmer Compascuum op een tweede plaats. De uitslagen zien er als volgt uit:

Mannen SEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Joost Hindriks 1985 De Sperwers 34:07
2 Michel Dubbelboer 1983 Groningen 37:22
3 Erik Snijders 1982 Schoonebeek 37:28
4 Yntze Wardenburg 1979 Klazienaveen 38:21
5 Roy Kreeft 1983 Klazienaveen 38:28
6 Jordi Fuhler 1998 Klazienaveen 41:27
7 Rob Bos 1992 Klazienaveen 42:11
8 Vincent Zwemmer 1977 De Sperwers 42:16
9 Sjoerd Terpstra 1980 De Sperwers 42:26
10 Arie vd Voort 1979 Klazienaveen 42:46
11 Jesse Hofman 1996 Vitalis 42:51
12 Arjan Espeldoorn 1983 Klazienaveen 43:09
13 Raymond Klein 1978 Emmen 43:15
14 Martijn Weeseling 1986 Klazienaveen 43:24
15 Peter Boeters 1983 Emmen 43:35
16 Maarten Oosterveld 1987 De Sperwers 56:34

Mannen 40+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Jan Venhuizen 1968 Lionitas 34:50
2 Richard Moesker 1974 Emmen-Compascuum 35:41
3 Gerold Nyhoff 1964 Veldhausen (DE) 36:07
4 Pieter-Jan Kooi 1967 Loppersum 38:13
5 Peter Rolink 1959 Erica 38:59
6 Marco Noordhuis 1966 Emmen 39:19
7 Arjan vd Weide 1975 Klazienaveen 39:21
8 Theo Fuhler 1968 Klazienaveen 39:36
9 Henk Por 1959 Groningen 40:17
10 Dennis Schomaker 1976 Emmen 40:47
11 Martin Houkes 1967 De Sperwers 41:36
12 Sjonnie de Groot 1972 De Sperwers 41:49
13 Richard Buls 1970 De Sperwers 41:56
14 Wim van Klinken 1973 Runners Stadskanaal 42:17
15 Sander Kijk in de Vegte 1975 Klazienaveen 42:20
16 Henk Hartman 1962 De Sperwers 42:27
17 Theo de Haas 1969 De Sperwers 42:29
18 Jans Kiers 1962 Erm 42:44
19 Harrie Botter 1967 Klazienaveen 43:19
20 Bart Trip 1965 De Sperwers 43:26
21 Sietze Hoogsteen 1962 De Sperwers 43:27
22 Folkert Bos 1966 Klazienaveen 43:36
23 Willy Berends 1952 Klazienaveen 43:40
24 Dick Kampjes 1970 Vechtdallopers 43:56
25 Muhamed Abas 1976 Oldenzaal 45:02
26 Jos Rijblijwijs 1962 De Sperwers 45:03
27 Bram Noordhuis 1958 Fivelstreek 45:49
28 Edwin Meulenbelt 1966 Emmen 46:07
29 Ferdinand Hemme 1961 De Sperwers 46:36
30 Jan van Wieren 1965 Emmen 47:04
31 Rick Bosma 1963 Klijndijk 48:15
32 Rene Spijkers 1962 Klazienaveen 48:51
33 Jurgen Riesenbeck 1958 Emmen 50:32
34 Bert ten Hoff 1956 Runners Stadskanaal 51:00
35 Gerard Boeters 1957 Nieuw Weerdinge 51:16
36 Willy Alting 1974 Emmen 51:42
37 Jeroen Ramaker 1975 Coevorden 51:46
38 E. Darnewiel 1963 Sleen 52:37
39 Marcel Vinke 1973 Klazienaveen 52:56
40 Frans Suelmann 1956 Klazienaveen 56:54
41 Erik Zwiggelaar 1965 Emmen 57:28
42 Andries Dijkstra 1962 De Sperwers 58:00
43 Harry Drent 1976 De Sperwers 58:10
44 Eric Zeeman 1971 De Sperwers 58:11
45 Fred Adema 1959 Zwartemeer 58:17
46 Gerrit Lahuis 1951 Aalden 1:02:57
47 Jans Kuipers 1961 Klazienaveen 1:08:16

Vrouwen SEN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 An Bennema 1993 Vitalis 37:23
2 Marije Platen 1977 De Sperwers 42:19
3 Susan Koop 1988 Emmen 45:25
4 Renate Bos 1982 Klazienaveen 46:57
5 Evelien Klasens 1983 De Sperwers 49:17
6 Annemarie Scholte 2000 De Sperwers 57:19
7 Bianca Neef 1985 De Sperwers 57:20
8 Miriam Boxem 1986 De Sperwers 57:40
9 Gerda Oosting 1981 De Sperwers 57:44

Vrouwen 40+, 10 KM WEDSTRIJD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Yvonne Kamies 1969 De Sperwers 42:28
2 Heidy Snijders 1970 HAC '63 44:56
3 Marlene Gorzeman 1960 De Sperwers 46:16
4 Anita Deemter 1963 Vechtdallopers 50:05
5 Carina Herbers 1974 Klazienaveen 54:01
6 Margriet Wortelboer 1976 De Sperwers 55:30
7 Inge Scholman 1965 De Sperwers 55:54
8 Avril Mulder - Fitzpatrick 1957 Emmen 56:05
9 Frances Hogelink 1966 Emmen 56:05
10 Alie Siekman 1966 Emmen 1:01:06
11 Leny Stevens 1965 Emmen 1:01:52
12 Renate Martena 1959 De Sperwers 1:04:44
13 Ineke Mol 1963 Klazienaveen 1:08:15

Mannen SEN 5, 5 KM TRIMLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Niels de Rijk 1989 De Sperwers 17:46
2 Vincent Wolters 1989 De Sperwers 18:13
3 Tom Verschoor 1996 Groningen Atletiek 18:34
4 Roeland Broekema 1990 Vitalis 19:07
5 Kiven Keurs 1977 Emmen 20:25
6 Romano Vedder 1990 De Sperwers 20:55
7 Gert-Jan Zwiers 1994 De Sperwers 21:25
8 Dennis Poelman 2003 Emmen 22:56
9 Marijn Scholtmeijer 2003 Coevorden 22:57
10 Robert lindeman 1984 Ter Apel 23:00
11 Wesley Kuilder 1999 De Sperwers 23:42
12 Lorain Schuiling 1989 Schoonebeek 25:00
13 Dirk Tuin 1992 Emmen 25:33
14 Mylan Wardenburg 2006 Klazienaveen 26:06
15 Bjorn van Lammeren 1981 Emmen 27:08
16 Erik de Vries 1979 Zwartemeer 27:35

Mannen 40- 5, 5 KM TRIMLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Herman Strotman 1974 Herzlake (DE) 17:47
2 Michel Eekhof 1957 GAC Hilversum 18:53
3 Johan Lek 1963 De Sperwers 19:11
4 Najim El-Ajaji 1973 Emmen 19:32
5 Henk vd Hoek 1965 De Sperwers 21:09
6 Marcel Hofman 1968 De Sperwers 21:39
7 Henk Bak 1967 De Sperwers 21:58
8 Tommy Wolbrink 1972 Rotterdam 22:21
9 Adri Deemter 1961 Vechtdallopers 22:43
10 Heinz Stroeve 1949 Emlichheim (DE) 23:30
11 Manfred Poelman 1967 De Sperwers 23:40
12 Otto steenhuis 1971 Emmen 24:09
13 Ard Remmerde 1970 AAC '61 24:23
14 Gert Dubbelboer 1965 De Sperwers 24:55
15 Erik Rijnders 1975 Vroomshoop 25:30
16 Romke Smeman 1955 Erica 25:42
17 Kars Wolters 1957 De Sperwers 25:48
18 Robert van Burik 1968 De Sperwers 26:04
19 Meint Terpstra 1954 De Sperwers 26:25
20 Bert Haan 1958 Sleen 27:03
21 S. Schper 1951 Slochteren 28:23
22 Ronny Lasker 1963 Emmer-Compascuum 29:00
23 Karst Schonenwille 1956 Klazienaveen 29:15
24 Cor Bellinga 1942 De Sperwers 29:38
25 Luuk Kremer 1963 Hardenberg 31:31
26 Jan Dijkgraaf 1954 De Sperwers 31:45
27 Robbert van Don 1968 De Sperwers 31:47
28 Harm Jan Hospers 1951 Zwartemeer 33:17
29 Harm Hendriks 1944 De Sperwers 35:10

Vrouwen SEN 5, 5 KM TRIMLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Anne-Sophie Kok 1986 De Sperwers 19:31
2 Sharon Dekker 1988 Vechtdallopers 22:45
3 Meike Kapelle 2001 De Sperwers 23:03
4 Marjan Klaassen 1979 Erica 23:15
5 Sanne Slot 1988 Emmen 23:50
6 Lisa Pijper 1998 Klazieneveen 24:50
7 Moniek Bouwhuis 1981 De Sperwers 25:25
8 Melissa Bosma 1993 Nieuw-Weerdinge 26:17
9 Marieke Berendsen 1983 Emmen 26:52
10 Bianca Pomp 1981 Zwartemeer 27:34
11 Mariëlle van Ginkel 1989 Emmen 27:40
12 Lindsay Haak 1994 Emmen 29:01
13 Esther Schutte-Haverkamp 1985 Emmen 29:18
14 Renate Louwes 1986 Ravenswoud 29:45
15 Jenneke Vastenburg 1990 Emmen 31:08
16 Karin Zevenbergen 1983 Emmen 31:52
17 Vera Reiche 1982 Emmen 31:53
18 Joyce Unij 1990 De Sperwers 32:15
19 Heidi Tobben 1985 Klazienaveen 33:21
20 Pernille Bolsenbroek 2000 De Sperwers 35:11
21 Meike Stiekel 1990 Emmen 35:12
22 Karlijn Dijkgraaf 1984 De Sperwers 39:23

Vrouwen 40- 5, 5 KM TRIMLOOP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Eefje Kroesen 1972 Coevorden 24:36
2 Maja Zuiderveld 1973 Emmen 25:11
3 Imka Strotman 1972 Herzlake 25:36
4 Sannie Woortman 1968 Stadskanaal 25:39
5 Marianne muter 1966 Emmen 26:07
6 Margriet Arents 1974 Emmen 26:11
7 Antje Scheper 1957 Slochteren 28:21
8 Dinie Keurs 1952 De Sperwers 28:22
9 Bianca Asunis 1974 Emmen 28:32
10 Irene Bellinga 1944 De Sperwers 29:16
11 Reina Terpstra 1958 De Sperwers 31:41
12 Liesbeth Medenblik 1953 De Sperwers 32:09
13 Janny Unij-Roffel 1969 Emmer-Compascuum 32:16

JP B, 1 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tom van Ruiten 2008 De Sperwers 4:15
2 Lars Tessels 2008 De Sperwers 4:49
3 Julian Wardenburg 2008 Klazienaveen 5:04

Jeugd PA, 1 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Aris Remmerde 2006 AAC '61 3:46
2 Joey Koster 2006 De Sperwers 3:54
3 Max Wolbrink 2006 Rotterdam 3:59
4 Christian Visscher 2007 De Sperwers 4:14
5 Harnoud Vloo 2007 De Sperwers 4:45

Meisjes PA, 1 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Sabine Struik 2007 De Sperwers 4:08
2 Jasmijn Lamberink 2007 Gramsbergen 4:17
3 Lyanne spijkman 2007 De Sperwers 4:18
4 Jill Eelen 2006 De Sperwers 4:24
5 Roos Voors 2007 De Sperwers 4:30
6 Britte Zuidema 2007 De Sperwers 4:39
7 Liz de Jong 2007 De Sperwers 4:40
8 Fay Eelen 2006 De Sperwers 4:50
9 Lisa Komduur 2006 De Sperwers 5:08
10 Joelle Zeeman 2007 De Sperwers 5:38

JPC/M, 1 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Milan Krul 2009 De Sperwers 4:16
2 Thorsten Zuidema 2010 De Sperwers 4:42
3 Joep van Ruiten 2009 De Sperwers 5:03
4 Thijmen Lamberink 2009 Gramsbergen 5:15
5 Tim Santing 2009 Emmen 5:19
6 Milo de Waard 2009 De Sperwers 5:29
7 Matthijs Veldthuis 2011 De Sperwers 7:12

MPC/M, 1 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Dana Gelen 2009 De Sperwers 4:51
2 Suze Hemel 2010 De Sperwers 5:24
3 Nienke Veldthuis 2009 De Sperwers 5:25
4 Fay Prins 2009 De Sperwers 5:34
5 Iva Prins 2011 De Sperwers 5:35
6 Michelle Dekker 2009 De Sperwers 5:39
7 Yindi Emmaneel 2009 De Sperwers 6:03

VB J1, 1 KM G GROEP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Joel Spanninga De Sperwers 4:25
2 Patrick 1999 Zweeloo 4:28
3 Harnold vd Schuur Hi5Club 1976 De Krim 6:14
4 Mark Kleine Hi5Club 1984 Dalerpeel 6:30
5 Erik Winkelman De Sperwers 6:31
6 Jurgen Nijenbanning De Sperwers 6:44
7 Daan Pastoor De Sperwers 7:15
8 Martin Brands De Sperwers 7:40

VB M1, 1 KM G GROEP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Carla Wesseling Hi5Club 1961 Coevorden 7:17
2 Marjan Lautenbach De Sperwers 7:36
3 Joyce van Stee 1995 Emmen 7:58
4 Daisy Medas De Sperwers 8:27

JD, 2 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Stijn Weekamp 2004 De Sperwers 8:22
2 Jochem Thijssen 2004 De Sperwers 9:19

MD, 2 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tabitha Zeeman 2005 De Sperwers 8:54
2 Julia Struik 2005 De Sperwers 9:33
3 Tess Gerdes 2005 De Sperwers 9:52
4 Rilana Lamberink 2004 Gramsbergen 10:34
5 Kimmy Wolbrink 2005 Rotterdam 11:30

JC, 2 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Bram Voors 2003 De Sperwers 7:58

MC, 2 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Melissa uiterwijk Winkels 2002 De Sperwers 8:16
2 Marleen Suelmann 2002 De Sperwers 9:17

VB J2, 2 KM G GROEP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Mathijs van der Stam 1991 De Sperwers 8:46
2 Frank Rijfkogel 1992 Emmen 10:37
3 MaartenMittendorf Hi5Club 1989 De Krim 12:25

VB M2, 2 KM G GROEP
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Carolien Postma Hi5Club 1980 Coevorden 12:39
2 Cherique Stoel Hi5Club 1994 Coevorden 13:12
3 Liset Huizing De Sperwers 14:01
4 Sandra Benjamins Hi5Club 1971 Coevorden 14:38

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda