Programma bekervoetbal zaterdag 9 septemeber

EMMEN - Het bekerprogramma voor zaterdag 9 september bij het amateurvoetbal district Noord ziet er als volgt uit:

Beker programma 9 en 10 september
Groep 1 L97:

Zaterdag 09-09-2017, 17:00 uur: SC Erica-FC Klazienaveen
Zondag 10-09-2017, 14:00 uur: Emmen-TVC ’28.

Groep 1 L98:
Zaterdag 09-09-2017, 15:00 uur: WVF-DESZ
Zondag 10-09-2017, 14:00 uur: Alcides-Ruinerwold.

Groep 1 L99:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Balk-VVI
Zaterdag 09-09-2017, 17:00 uur: Flevo Boys-LSC 1890.

Groep 1 L100:
Zaterdag 09-09-2017, 17:00 uur: FVC-Leeuwarder Zwaluwen
Zaterdag 09-09-2017, 19:00 uur: Blauw Wit ’34-MKV’29.

Groep 1 L101:
Zaterdag 09-09-2017, 17:00 uur: Bergum-Drachtster Boys
Zaterdag 09-09-2017, 17:00 uur: Oerterp-BCV.

Groep 1 L102:
Zaterdag 09-09-2017, 15:15 uur: Pelikaan S-Fc. Grootegast
Zaterdag 09-09-2017, 17:00 uur: Peize-VEV’67.

Groep 1 L103:
Zaterdag 09-09-2017, 17:00 uur: DZOH-Raptim
Zondag 10-09-2017, 14:00 uur: SDC ’12-SVBO.

Groep 1 L104:
Zaterdag 09-09-2017, 15:00 uur: Oranje Nassau-Groen Geel
Zaterdag 09-09-2017, 17:00 uur: Hardegarijp-Amicitia VMC.

Groep 1 L105:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: FC Meppel-sv Olyphia
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: d’ Olde Veste’54-SC Joure.

Groep 1 L106:
Zaterdag 09-09-2017, 15:00 uur: Zuidhorn-Buitenpost
Zaterdag 09-09-2017, 17:00 uur: SC Veenwouden-Roden.

Groep 1 L107:
Zaterdag 09-09-2017, 12:00 uur: GRC Groningen-PKC’83
Zaterdag 09-09-2017, 17:00 uur: Stadspark-Marum.

Groep 1 L108:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: vv Winsum-SV Bedum
Zaterdag 09-09-2017, 17:00 uur: Broekster Boys-GSAVV Forward.

Groep 1 L109:
Zaterdag 09-09-2017, 17:00 uur: Wykels Hallum-LAC Frisia 1883
Zaterdag 09-09-2017, 17:00 uur: DTD-Be Quick D.

Groep 1 L110:
Zaterdag 09-09-2017, 17:00 uur: Zeerobben-GAVC
Zaterdag 09-09-2017, 17:00 uur: St.Annaparochie-S.C. Stiens.

Groep 1 L111:
Zaterdag 09-09-2017, 17:00 uur: Beilen-ONT
Zondag 10-09-2017, 14:00 uur: FC Assen-Gomos.

Groep 1 L112:
Zaterdag 09-09-2017, 17:00 uur: Nieuw Buinen-Drenthina
Zaterdag 09-09-2017, 18:30 uur: Valthermond-Gorecht.

Groep 1 L113:
Zaterdag 09-09-2017, 17:00 uur: De Griffioen-Rolder Boys
Zondag 10-09-2017, 14:00 uur: VKW-Asser Boys.

Groep 1 L114:
Zaterdag 09-09-2017, 17:00 uur: Groningen-GVAV-Rapiditas
Zaterdag 09-09-2017, 17:00 uur: Omlandia-WVV.

Groep 1 L115:
Zaterdag 09-09-2017, 17:00 uur: NEC Delfzijl-Hoogezand
Zondag 10-09-2017, 14:00 uur: Noordster-Stadskanaal.

Groep 1 L116:
Zaterdag 09-09-2017, 17:00 uur: Noordscheschut-Hoogeveen
Zaterdag 09-09-2017, 17:00 uur: De Weide-Zuidwolde.

Groep 2 L101:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Sweel-Hoogeveen
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: SVBS’77-VCG.

Groep 2 L102:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Dokkum-Holwerd
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: VCR-VIOD.

Groep 2 L103:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Wagenborger Boys-Wildervank
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: De Fivel-FC Zuidlaren.

Groep 2 L104:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Hollandscheveld-CSVC
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: HZVV2-NKVV.

Groep 2 L105:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Blokzijl-Tonego
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: SVM-d’ Olde Veste’542.

Groep 2 L106:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: DWP-De Sweach.

Groep 2 L107:
Donderdag 07-09-2017, 20:00 uur: Niekerk-Zeester
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Grijpskerk-Groninger Boys.

Groep 2 L108:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Vitesse’63-SVN’69
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Tiendeveen-VVAK.

Groep 2 L109:
Zaterdag 09-09-2017, 12:30 uur: ACV2-Fit Boys.

Groep 2 L10:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: SC Boornbergum’80-VVT
Zaterdag 09-09-2017, 15:00 uur: ODV-Suameer.

Groep 2 L11:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Beetgum-Leovardia
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Lions’66-Waterpoort Boys.

Groep 2 L12:
Zaterdag 09-09-2017, 14:00 uur: SV Mussel-NWVV
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Westerlee-VVS.

Groep 2 L13:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: ZEC-TEO
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: SC Loppersum-SGV.

Groep 2 L14:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: ‘t Fean’58-Boerakker
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: RWF-TFS.

Groep 2 L15:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: V.V. Heerenveen-Willemsoord
Zaterdag 09-09-2017, 15:00 uur: Heerenveense Boys-VENO.

Groep 2 L16:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: FDS-Urk2
Zaterdag 09-09-2017, 15:00 uur: Ens-Bant.

Groep 2 L17:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Ouwe Syl-Wardy
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Marrum-Ropta Boys.

Groep 2 L18:
Zaterdag 09-09-2017, 14:00 uur: Eastermar-WTOC
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Opende-De Lauwers.

Groep 2 L19:
Zaterdag 09-09-2017, 11:00 uur: Holwierde-DVC Appingedam.

Groep 2 L19:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: SETA-Onstwedder Boys
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Borger-SC Angelslo.

Groep 2 L21:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: VHK-ZZVV
Zaterdag 09-09-2017, 15:00 uur: MSC/Amslod-Staphorst2.

Groep 2 L22:
Zaterdag 09-09-2017, 13:30 uur: AVV-Kollum
Zaterdag 09-09-2017, 14:00 uur: ASC-Drogeham.

Groep 2 L23:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Suawoude-Rijperkerk
Zaterdag 09-09-2017, 15:00 uur: Rottevalle-V en V’68.

Groep 2 L24:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: NOK-Makkum
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Woudsend-De Walde.

Groep 2 L25:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Meedhuizen-Poolster
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: HS’88-Damacota.

Groep 2 L26:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Oostergo-Anjum
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: VVSV ’09-Noordbergum.

Groep 2 L27:
Zaterdag 09-09-2017, 15:00 uur: Tollebeek-Oudehaske
Zaterdag 09-09-2017, 15:00 uur: Creil-Espel.

Groep 2 L28:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Aduard 2000-OKVC
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: VVK-Ezinge.

Groep 2 L29:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: QVC-Sleat
Zaterdag 09-09-2017, 15:00 uur: Bolsward-Bakhuizen.

Groep 2 L30:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: GRC Groningen-Glimmen
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: ONR-SJS.

Groep 2 l31:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Friese Boys-FC LEO
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Ternaard-Zwaagwesteinde.

Groep 2 l32:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Nijland-V.V. Heeg
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Mulier-IJVC.

Groep 2 l33:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: SCN-Erica’86
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Nagele-Elim.

Groep 2 l34:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: SIOS-HFC ’15
Zaterdag 09-09-2017, 15:00 uur: Velocitas 1897-Helpman.

Groep 2 l35:
Zaterdag 09-09-2017, 14:45 uur: Arum-Oeverzwaluwen
Zaterdag 09-09-2017, 15:00 uur: Workum-Hielpen.

Groep 2 l36:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Potetos-Lycurgus
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Stedum-Stadspark.

Groep 2 l37:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: GVAV-Rapiditas-Rood Zwart Baflo
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Noordwolde-Middelstum.

Groep 2 l38:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: SC Franeker-Foarut
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: SSS’68-SC Berlikum.

Groep 2 l39:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: The Knickerbockers-DIO Groningen
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Corenos-Veendam 1894.

Groep 2 l40:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: LTC-S.V. Haulerwijk
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: FC Wolvega-Waskemeer.

Groep 2 l41:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Harkema Opeinde-SC Twijzel
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: GSVV-SC Kootstertille.

Groep 2 l42:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: BSVV-Veenhuizen
Zaterdag 09-09-2017, 15:00 uur: Achilles 1894-Nieuw Balinge.

Groep 2 l43:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Delfstrahuizen-TOP’63
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: WWS-SWZ Boso Sneek.

Groep 2 l44:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Blija-FC Birdaard
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: VC Trynwalden-CVO.

Groep 2 l45:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: De Heracliden-Blauw Geel’15.

Groep 2 l46:
Donderdag 07-09-2017, 18:30 uur: Tzummarum-AVC
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Minnertsga-SDS.

Groep 2 l47:
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: GEO-Noordpool UFC
Zaterdag 09-09-2017, 14:30 uur: Oosterparkers-Mamio.

Reacties