Programma amateurvoetbal op zaterdag 24 februari in district Noord

NOORD
Zaterdag Eerste klasse E:
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: PKC’83-vv Winsum
Zaterdag 24-02-2018, 15:00 uur: Zeerobben-Gorecht
Zaterdag 24-02-2018, 15:00 uur: Be Quick D-Blauw Wit ’34
Zaterdag 24-02-2018, 15:00 uur: Oranje Nassau-Drachtster Boys.

Zaterdag Tweede klasse I:

Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: BCV-Leeuwarder Zwaluwen
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Wykels Hallum-CVVO
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: De Griffioen-ONT
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: SC Veenwouden-S.C. Stiens
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Broekster Boys-Hardegarijp
Zaterdag 24-02-2018, 15:00 uur: Fc. Grootegast-VVI.

Zaterdag Tweedeklasse J:
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Gramsbergen-Nieuwleusen SV
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Drenthina-FC Meppel
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: DZOH-NEC Delfzijl
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: FC Klazienaveen-Omlandia.

Zaterdag Derde klasse A:

Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: TOP’63-SDS
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Waterpoort Boys-Oudehaske
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: De Walde-Oeverzwaluwen
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Nijland-Bant.

Zaterdag Derde klasse B:

Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Kollum-Dokkum
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: ‘t Fean’58-Grijpskerk
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Rijperkerk-Anjum
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: WTOC-Leovardia
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Minnertsga-VC Trynwalden.

Zaterdag Derde klasse C:

Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Onstwedder Boys-Be Quick 1887
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: SC Loppersum-Mamio
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Aduard 2000-Noordwolde
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Glimmen-Niekerk
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: ONR-Boerakker
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Stadspark-HFC ’15.

Zaterdag Derde klasse D:

Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: OZC-Hardenberg ’85
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Fit Boys-SVN’69
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: ZZVV-LTC
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: BSVV-SCN
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: SC Lutten-Hollandscheveld
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: FDS-Tonego.

Zaterdag Vierde klasse A:

Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Nagele-V.V. Heeg
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: FC Wolvega-SVBS’77
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Sleat-Vitesse’63
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: VENO-Creil.

Zaterdag Vierde klasse B:

Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: FC Birdaard-Beetgum
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: VCR-SC Franeker
Zaterdag 24-02-2018, 14:45 uur: Arum-Marrum.

Zaterdag Vierde klasse C:

Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Friese Boys-Veenhuizen
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: De Sweach-Rottevalle
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Opende-ODV
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: S.V. Haulerwijk-Ropta Boys
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Harkema Opeinde-ASC
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: VIOD-RWF.

Zaterdag Vierde klasse D:

Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: FC LEO-Corenos
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: SIOS-SJS
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: De Heracliden-De Fivel
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Middelstum-GEO
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: SGV-Holwierde.

Zaterdag Vierde klasse E:

Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Borger-Achilles 1894
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Sweel-Lycurgus
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: SVBO-FC Zuidlaren
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Tiendeveen-NWVV.

Zaterdag Vijfde klasse A:

Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Woudsend-SWZ Boso Sneek
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: SC Boornbergum’80-HJSC
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Blokzijl-Espel
Zaterdag 24-02-2018, 15:00 uur: V.V. Heerenveen-IJVC.

Zaterdag Vijfde klasse B:

Zaterdag 24-02-2018, 14:00 uur: SC Kootstertille-Lions’66
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: SSS’68-Foarut
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Drogeham-Ouwe Syl
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: CVO-Noordbergum
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Suawoude-Eastermar.

Zaterdag Vijfde klasse C:

Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: GSVV-ZEC
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Rood Zwart Baflo-De Monnik
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Wardy-Ezinge
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Zeester-Ternaard
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: VVSV ’09-Holwerd
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Blija-VVT.

Zaterdag Vijfde klasse D
:
Woensdag 21-02-2018, 20:30 uur: Blauw Geel’15-GVAV-Rapiditas
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Meedhuizen-TEO
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Wagenborger Boys-SC Scheemda
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: DIO Groningen-VVK
Zaterdag 24-02-2018, 15:00 uur: Oosterparkers-Velocitas 1897.

Zaterdag Vijfde klasse E:
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: NKVV-Nieuw Balinge
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Veendam 1894-VCG
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: SV Mussel-Damacota
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Erica’86-SETA
Zaterdag 24-02-2018, 14:30 uur: Wildervank-WVV.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda