Uitslagen zaterdagvoetbal 20 april

EMMEN - Het programma in het zaterdagvoetbal

LANDELIJK
Tweede divisie, Mannen:
Barendrecht – Katwijk 1 – 1
Excelsior M. – Scheveningen 4 – 0
HHC Hardenberg – Koninklijke HFC 1 – 1
Vitesse 2 – AFC 2 – 3
Spakenburg – Almere 2 2 – 0
GVVV – IJsselmeervogelslater
Rijnsburgse Boys – De Trefferslater
Lienden – Kozakken Boyslater
Sparta Rotterdam 2 – VVSBlater.

Zaterdag Derde divisie, Mannen zaterdag:
FC Groningen 2 – DOVO 1 – 3
DVS’33 Ermelo – Ajax AFC 3 – 1
Dijk De asv – ASWH 0 – 7
ODIN 59 – HSV Hoek 0 – 1
FC Lisse – Achilles ’29 5 – 0
SJC – Eemdijk 0 – 5
SteDoCo – Harkemase Boys 4 – 1
ONS Sneek – VVOG 7 – 0
Quick Boys – Noordwijk 2 – 0.

Zaterdag Hoofdklasse A, Mannen zaterdag:
Jodan Boys, de – XerxesDZB 7 – 2
Capelle – Zwaluwen 0 – 0
Volendam (rkav) – Spijkenisse 6 – 0
Nootdorp – Smitshoek 3 – 0
Achilles Veen – Swift 1 – 0
sv DFS – Ter Leede 0 – 2
Feyenoord, sc – FC ‘s-Gravenzande 4 – 1
FC Den Bosch 2 – Rijnvogels, fclater.

Zaterdag Hoofdklasse B, Mannen zaterdag:
ACV – Flevo Boys 2 – 1
Buitenpost – SC Genemuiden 1 – 1
Staphorst – SVZW 7 – 1
SDC Putten – Berkum 2 – 4
AZSV – WHC 2 – 1
Excelsior ’31 – csv Apeldoorn 2 – 0
DETO – DUNO D 4 – 1
Urk – Sparta Nijkerk 2 – 3.

Zondag Derde divisie, Mannen zondag:
Hercules – EVV 1 – 0
OFC – OJC ROSMALEN 3 – 2
Westlandia – HBS 2 – 0
Blauw Geel’38/JUMBO – TEC 2 – 4
UNA – JVC Cuijk 1 – 1
sv O.S.S. 1920 – ADO ’20 2 – 0
FC Volendam 2 – Quick ’20later
HSC ’21 – Dongenlater.

Zondag Hoofdklasse A, Mannen zondag:
Alcides – Fortuna Wormerveer svlater
SDO – RKZVClater
Purmersteijn – MSC/Amslodlater
DEM (RKVV) – Hooglandlater
AWC – De Batavenlater
RKHVV – Hollandialater
Silvolde – Be Quick 1887later.

Zondag Hoofdklasse B, Mannen zondag:
Meern De – Halsterenlater
RKAVV – Gemertlater
UDI’19/CSU – Alphense Boyslater
Unitas – Baronielater
RKSV Minor – SV Meerssenlater
Groene Ster – RKSV Nuenenlater.

NOORD
Zaterdag Eerste klasse E, Mannen zaterdag:

vv Winsum – Zeerobben 1 – 2
Drachtster Boys – Noordscheschut 1 – 0
Balk – Broekster Boys 1 – 0
HZVV – Groningen 11 – 1
Be Quick D – Oranje Nassau 0 – 2
Gorecht – PKC’83 2 – 1
SV Bedum – d’ Olde Veste’54 2 – 3.

Zaterdag Tweede klasse I, Mannen zaterdag:
SC Veenwouden – Leeuwarder Zwaluwen 1 – 2
CVVO – Hardegarijp 2 – 2
vv Nijland – Tonego 3 – 1
Wykels Hallum – Marum 3 – 5
VVI – S.C. Stiens 5 – 1
Blauw Wit ’34 – SC Joure 3 – 0
BCV – ‘t Fean’58later.

Zaterdag Tweede klasse J, Mannen zaterdag:
DZOH – HFC ’15 11 – 0
FC Meppel – Gramsbergen 1 – 3
The Knickerbockers – Drenthina 1 – 4
Omlandia – Pelikaan S 2 – 3
DESZ – NEC Delfzijl 2 – 0
VEV’67 – De Griffioen 5 – 1
De Weide – FC Klazienaveen 5 – 1.

Zaterdag Derde klasse A, Mannen zaterdag:
SC Berlikum – Oeverzwaluwen 3 – 0
NOK – DWP 0 – 0
V.V. Heeg – Minnertsga 3 – 0
Oudehaske – Scharnegoutum’70 0 – 1
Willemsoord – SDS 0 – 3
Workum – FC Wolvega 1 – 1
Heerenveense Boys – De Walde 8 – 0.

Zaterdag Derde klasse B, Mannen zaterdag:
Waskemeer – Veenhuizen 5 – 2
VIOD – Niekerk 1 – 0
Dokkum – Zwaagwesteinde 2 – 3
ONT – SC Twijzel 4 – 0
Rijperkerk – Grijpskerk 0 – 1
Leovardia – Kollum 3 – 5
Ropta Boys – Anjum 1 – 0.

Zaterdag Derde klasse C, Mannen zaterdag:
DVC Appingedam – LTC 0 – 4
Aduard 2000 – Stadspark 2 – 5
Holwierde – Groen Geel 1 – 0
SC Loppersum – Noordwolde 2 – 1
Zuidhorn – Mamio 5 – 0
Achilles 1894 – Be Quick 1887 4 – 5
Fc. Grootegast – Glimmen 4 – 2.

Zaterdag Derde klasse D, Mannen zaterdag:
BSVV – SC Lutten 5 – 0
Fit Boys – Elim 0 – 6
Bant – ZZVV 0 – 2
Avereest – Hollandscheveld 2 – 1
SVN’69 – SCD ’83 2 – 3
SVM – Hoogeveen 1 – 0
Hardenberg ’85 – Nieuwleusen SV 1 – 3.

Zaterdag Vierde klasse C, Mannen zaterdag:
VV Opende – RWF 2 – 0.

Zaterdag Vierde klasse E, Mannen zaterdag:
Tiendeveen – Onstwedder Boys 3 – 0.

Zaterdag Vijfde klasse C, Mannen zaterdag:
Suameer – Friese Boys 1 – 3.

Zondag Eerste klasse F, Mannen zondag:
WVV – GRC Groningenlater
Stadspark – V.V. Heerenveenlater
FVC – SWZ Boso Sneeklater.

Zondag Tweede klasse L, Mannen zondag:
Rolder Boys – FC Assenlater
Asser Boys – SC Ericalater
Germanicus – Beilenlater.

Zondag Derde klasse B, Mannen zondag:
Gieten – LEO (Loon)later
Bellingwolde – Nieuw Rodenlater
SVZ – Muntendamlater.

Zondag Vierde klasse D, Mannen zondag:
Westerwolde – Weddelater
PJC – Bareveldlater.

Zondag Vierde klasse E, Mannen zondag:
HODO – Pesselater
Sweel – DVC’59later.

Zondag Vijfde klasse B, Mannen zondag:
Blue Boys – AVV 5 – 0.

Zondag Vijfde klasse C, Mannen zondag:
Oosterstreek – vv Stanfrieslater
Zandhuizen – GKClater
Zevenhuizen – Donkerbroeklater.

Zondag Vijfde klasse D, Mannen zondag:
Meeden – Warffumlater
Nieuweschans – Farmsumlater
WEO – Drieborglater.

Zondag Vijfde klasse E, Mannen zondag:
Zwartemeerse Boys – SVBClater
JVV – Roswinkel Sp.later
Zandpol – Valther Boyslater
De Treffer ’16 – Weiteveense Boyslater.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda