Uitslagen zondagvoetbal 21 april

EMMEN - Het programma van het zondagvoetbal.


Uitslagen zondag 21 april
NOORD
Zondag Eerste klasse F:
Uitslagen zaterdag 20 april
WVV-GRC Groningen 3-2
Stadspark-V.V. Heerenveen 1-3
FVC-SWZ Boso Sneek 0-5
Uitslagen 2e paasdag
SVBO-Bergum. 2-1
WVV-Emmen 1-2
GOMOS-Noordster. 3-1
Nieuw Buinen-VKW. 0-3
GAVC-GRC Groningen. 0-5

Zondag Tweede klasse K:
Uitslag zondag 20 april
Jubbega-Oerterp 5-1
Uitslagen 2e paasdag
Helpman-ASVB 1-2
FC Lewenborg-Peize 3-1
DTD-LSC 1890. 1-1
sv Olyphia-LAC Frisia 1883. 2-4
Roden-GVAV-Rapiditas 3-2
St.Annaparochie-Hoogezand.1-3

Zondag Tweede klasse L:
Uitslagen zaterdag 20 april
Rolder Boys-FC Assen 2-2
Germanicus-Beilen 2-0
Asser Boys - SC Erica 1-2
Uitslagen 2e paasdag
Heerde-Zuidwolde. 4-0
Stadskanaal-Dedemsvaart 2-1
Asser Boys-SC Erica. 1-2
Lemelerveld-Valthermond. 4-1
Dalfsen-SC Emmeloord. 3-2

Zondag Derde klasse A:
Uitslag zondag 21 april

SC Franeker-Drachten 2-2
Programma 2e paasdag
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Geel Wit-Akkrum

Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: VC Trynwalden-Gruno
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Friesland-v.v. Dronrijp
Maandag 22-04-2019, 14:30 uur: Nicator-MKV’29
Maandag 22-04-2019, 14:30 uur: GSAVV Forward-Bolsward.

Zondag Derde klasse B
Uitslagen zaterdag 20 april
Gieten-LEO (Loon) 1-1
Bellingwolde-Nieuw Roden. 0-1
SVZ-Muntendam 2-1
Uitslag zondag 21 april
ZNC-Siddeburen 3-3
Programma 2e paasdag
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: HSC-LEO (Loon)
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Muntendam-VAKO

Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Annen-Nieuw Roden
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Veendam 1894-Bellingwolde
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Gieten-Kwiek
Maandag 22-04-2019, 14:30 uur: Amicitia VMC-SVZ.

Zondag Derde klasse C:
Programma 2e paasdag
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Ruinerwold-EMMS

Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: CEC-Weerdinge
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: SVV’04-Raptim
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: WKE ’16-Twedo
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Dalen-FC Ter Apel ’96
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: VV Sleen-Protos.

Zondag Derde klasse D:
Programma 2e paasdag
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: DIO Oosterwolde-Renado

Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Havelte-Mildam
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: FC Oldemarkt-Thor
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Steenwijker Boys-USV
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Trinitas-Gorredijk
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Read Swart-Dwingeloo
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: VENO-Oldeholtpade.

Zondag Vierde klasse D:
Uitslag zaterdag 20 april
Westerwolde-Wedde 0-0
Programma 2e paasdag
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Smilde’94-SPW
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: MOVV-Heiligerlee
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: S.V. Hoogersmilde-Gasselternijveen
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Sellingen-Gieterveen
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: FC Amboina-HOC.
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: PJC-Bareveld

Zondag Vierde klasse E:
Uitslagen zaterdag 20 april
HODO-Pesse 0-0
Sweel-DVC’59 2-2
Uitslag zondag 21 april
Wijster-VIOS (O) 1-2
Programma 2e paasdag
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: KSC-Witteveense Boys’87

Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Bargeres-Schoonebeek
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Titan-Pesse
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: HODO-EHS’85
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: OVC ’21-DSC’65.

Zondag Vijfde klasse A:
Programma 2e paasdag
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Scheerwolde-Old Forward

Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Hoonhorst-BEW
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Blankenham-IJhorst
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: DVSV-Giethoorn
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Willemsoord-v.v. Diever-Wapse
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Wapserveen-Kuinre
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Vilsteren-Uffelte.

Zondag Vijfde klasse B
Uitslag zaterdag 20 april
Blue Boys-AVV 5-0
Programma 2e paasdag
Maandag 22-04-2019, 13:30 uur: AVV-Langezwaag

Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Tijnje-FFS
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Blue Boys-De Sweach
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Blauwhuis-S.F. Deinum
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Wispolia-SC Joure
Maandag 22-04-2019, 14:30 uur: Langweer-Oldeboorn.

Zondag Vijfde klasse C:
Uitslagen zaterdag 20 april
Oosterstreek-vv Stânfries. 4-1
Zandhuizen-GKC 4-1
Zevenhuizen-Donkerbroek 0-3
Uitslag zondag 21 april
Sportclub Makkinga-Yde de Punt 2-5
Programma 2e paasdag
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Eext-Oosterstreek

Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Zandhuizen-HH Combi
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Donkerbroek-vv Stânfries
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: GKC-Tynaarlo
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Sport Vereent-Zevenhuizen.

Zondag Vijfde klasse D:
Uitslagen zaterdag 20 april
Meeden-Warffum 2-2
Nieuweschans-Farmsum 1-2
WEO-Drieborg 2-2
Programma 2e paasdag
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: DWZ-WEO

Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Froombosch-Drieborg
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Nieuweschans-BNC
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: THOS-Meeden
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Farmsum-Warffum
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Kloosterburen-Woltersum.

Zondag Vijfde klasse E:
Uitslagen zaterdag 20 april
Zwartemeerse Boys-SVBC. 1-0
JVV-Roswinkel Sp. 1-2
Zandpol-Valther Boys 1-1
De Treffer ’16-Weiteveense Boys. 2-1
Programma 2e paasdag
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Buinerveen-SVBC

Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: EEC-JVV
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Alteveer-Zwartemeerse Boys
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Roswinkel Sp.-Valther Boys
Maandag 22-04-2019, 14:00 uur: Zandpol-Buinen

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda