Programma amateurvoetbal District Noord zondag 22 september

EMMEN - Het programma voor zondag 22 september

LANDELIJK
Zondag Derde divisie:
Zaterdag 21-09-2019, 18:00 uur: Westlandia-Lienden
Zaterdag 21-09-2019, 19:30 uur: Groene Ster-EVV
Zaterdag 21-09-2019, 19:30 uur: UNA-sv O.S.S. 1920
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Hercules-Hoogland
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: ADO ’20-Gemert
Zondag 22-09-2019, 14:30 uur: Blauw Geel’38/JUMBO-Dongen
Zondag 22-09-2019, 14:30 uur: HSC ’21-ADO Den Haag2
Zondag 22-09-2019, 14:30 uur: OFC-DEM (RKVV).

Zondag Hoofdklasse A:
Zaterdag 21-09-2019, 19:00 uur: Hollandia-Alphense Boys
Zondag 22-09-2019, 13:00 uur: Leonidas-Alcides
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: MSC/Amslod-Velsen Rkvv
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: SJC-Quick ’20
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: JOS Watergraafsmeer-SDO
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Hoogeveen-Emmen
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Be Quick 1887-HBS
Zondag 22-09-2019, 14:30 uur: RKAVV-VOC.

Zondag Hoofdklasse B:
Zaterdag 21-09-2019, 19:00 uur: Silvolde-RKZVC
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Longa ’30-IFC
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Juliana ’31-UDI’19/CSU
Zondag 22-09-2019, 14:30 uur: EHC/Heuts-AWC
Zondag 22-09-2019, 14:30 uur: RKSV Minor-SV Meerssen
Zondag 22-09-2019, 14:30 uur: Moerse Boys-Baronie
Zondag 22-09-2019, 14:30 uur: Unitas-OJC ROSMALEN
Zondag 22-09-2019, 14:30 uur: RKSV Nuenen-Halsteren.

NOORD
Zondag Eerste klasse F:
Zaterdag 21-09-2019, 19:00 uur: SWZ Boso Sneek-Hoogezand
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: VKW-Dalfsen
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Roden-Stadspark
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: WVV-FVC
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: V.V. Heerenveen-Gomos
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: GRC Groningen-SVBO
Zondag 22-09-2019, 14:30 uur: GAVC-Noordster.

Zondag Tweede klasse K:
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Zuidwolde-DTD
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Dedemsvaart-LSC 1890
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: EMMS-SC Emmeloord
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: VENO-Jubbega
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Lemelerveld-LAC Frisia 1883
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Heerde-Beilen
Zondag 22-09-2019, 14:30 uur: Drachten-Oerterp.

Zondag Tweede klasse L:
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Valthermond-Veendam 1894
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Gruno-FC Lewenborg
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Dalen-Rolder Boys
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Nieuw Buinen-ASVB
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: WKE ’16-Stadskanaal
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: GVAV-Rapiditas-Annen
Zondag 22-09-2019, 14:30 uur: Germanicus-Helpman.

Zondag Derde klasse A:
Zaterdag 21-09-2019, 17:00 uur: Read Swart-Nieuweschoot
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Thor-Friesland
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: v.v. Dronrijp-Geel Wit
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: VC Trynwalden-Mildam
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Surhuisterveen-Oosterlittens
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Gorredijk-Akkrum
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: St.Annaparochie-Renado.

Zondag Derde klasse B:
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Actief-GSAVV Forward
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Muntendam-ZNC
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Peize-VAKO
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: TLC-Gieten
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Nieuw Roden-FVV
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Siddeburen-HSC
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: SVZ-Groninger Boys.

Zondag Derde klasse C:
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Musselkanaal-SC Erica
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Westerwolde-Weerdinge
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: SVV’04-HODO
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Sellingen-CEC
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: FC Ter Apel ’96-Twedo
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Bellingwolde-Protos
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: HOC-Raptim.

Zondag Derde klasse D:
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Pesse-Oldeholtpade
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: USV-Ruinen
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: FC Assen-vv Steenwijk
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: LEO (Loon)-sv Olyphia
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Asser Boys-Dwingeloo
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: DIO Oosterwolde-Trinitas
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: FC Oldemarkt-Oranje Zwart.

Zondag Vierde klasse A:
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: RKO-VWC
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Steenwijkerwold-De Blesse
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Smilde’94-S.V. Hoogersmilde
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Steenwijker Boys-Ruinerwold
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Havelte-Zandhuizen
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: DVSV-Wacker
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Donkerbroek-FC Kraggenburg.

Zondag Vierde klasse B:
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Warga-fc Harlingen
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Bakkeveen-ONB
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: MKV’29-De Wilper Boys
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: SC Joure-SC Boornbergum’80
Zondag 22-09-2019, 14:30 uur: Langweer-Nicator
Zondag 22-09-2019, 14:30 uur: Terschelling-De Walden
Zondag 22-09-2019, 14:30 uur: Bolsward-Black Boys.

Zondag Vierde klasse C:
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Eenrum-Engelbert
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: SPW-Bareveld
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Kwiek-VVK
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Pekelder Boys-MOVV
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Heiligerlee-Gieterveen
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: PJC-Farmsum
Zondag 22-09-2019, 14:30 uur: Amicitia VMC-Wedde.

Zondag Vierde klasse D:
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Gasselternijveen-DSC’65
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: OVC ’21-Titan
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: VIOS (O)-DVC’59
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Schoonebeek-VV Sleen
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: SC Balkbrug-Bargeres
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Zwartemeerse Boys-EHS’85
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Sweel-KSC.

Zondag Vijfde klasse A:
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: BEW-Wapserveen
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Giethoorn-Kuinre
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Oosterstreek-Willemsoord
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Sport Vereent-v.v. Diever-Wapse
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Scheerwolde-Old Forward
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: DOS’63-Uffelte
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: IJhorst-Blankenham.

Zondag Vijfde klasse B:
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Aengwirden-Tijnje
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Wispolia-S.F. Deinum
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Oldeboorn-Blauwhuis
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: De Sweach-AVV
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Langezwaag-FFS
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Blue Boys-Lemmer vv.

Zondag Vijfde klasse C:
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Haren-FC Amboina
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: vv Stânfries-Blauw Geel’15
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Wijster-Zevenhuizen
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Tynaarlo-HH Combi
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: FC Fochteloo-Yde de Punt
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Sportclub Makkinga-Groen Geel.

Zondag Vijfde klasse D:
Donderdag 19-09-2019, 19:30 uur: Froombosch-Oldambtster Boys
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Usquert-Drieborg
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Nieuweschans-Meeden
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Woltersum-Kloosterburen
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: DWZ-WEO
Zondag 22-09-2019, 14:30 uur: BNC-THOS.

Zondag Vijfde klasse E:
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Witteveense Boys’87-Weiteveense Boys
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Buinen-Roswinkel Sp.
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: GKC-Zandpol
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: EEC-SVBC
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: Valther Boys-De Treffer ’16
Zondag 22-09-2019, 14:00 uur: JVV-Buinerveen.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Uw banner op onze website? Vraag hier meer informatie aan!

Agenda