Moby Dick waterpolotoernooi weer geslaagd

ZANDPOL - In het afgelopen weekend werd in het natuurbad Zandpol weer het jaarlijkse waterpolotoernooi door de zwem en waterpoloclub Moby Dick gehouden. Het werden weer twee dagen van waterpolo van hoog tot laag niveau. Bij de heren die in tien poules waren onderverdeeld, eindigde De Kikker uit Emmen op een laatste plaats in poule 1. Winnaar werd SGHA. Bij de dames eindigde SGAmersfoort in poule 1 op de eerste plaats voor Stadskanaal 1 en ENC Arnhem. De dames van De Kikker uit Emmen speelden in poule 3 en eindigden daar op een laatste plaats terwijl De Kikker 2 in poule 4 op een tweede plaats beslag legden achter winnaar Southampton City. De uitslagenlijst ziet er als volgt uit:


Heren

Nr Heren poule 1 1 2 3 4 5 6 Wed Win Gel Ver DV-DT Ptn
1
SGHA
  4:4 3:2 3:3 5:3 2:1 5 3 2 0 17-13 11
2
ZPC Katwijk
4:4   3:6 7:6 3:1 4:2 5 3 1 1 21-19 10
3
Trivia
2:3 6:3   4:1 5:3 2:3 5 3 0 2 19-13 9
4
OZ & P.C
3:3 6:7 1:4   4:3 4:1 5 2 1 2 18-18 7
5
SG Amersfoort 1
3:5 1:3 3:5 3:4   7:4 5 1 0 4 17-21 3
6
De Kikker
1:2 2:4 3:2 1:4 4:7   5 1 0 4 11-19 3

 

Nr Heren poule 2 1 2 3 4 5 6 7 Wed Win Gel Ver DV-DT Ptn
1
HZ Zian
  5:3 5:5 5:3 3:2 9:4   5 4 1 0 27-17 13
2
Schuurman BZC
3:5   4:3 3:1 8:3 9:4   5 4 0 1 27-16 12
3
d'Elft 1
5:5 3:4   5:4 3:2 7:2   5 3 1 1 23-17 10
4
De Aalscholver 1
3:5 1:3 4:5   7:2 4:2   5 2 0 3 19-17 6
5
De Schelde
2:3 3:8 2:3 2:7   6:6   5 0 1 4 15-27 1
6
De Eemsrobben
4:9 4:9 2:7 2:4 6:6     5 0 1 4 18-35 1
7
De Spreng (afgezegd)
              0 0 0 0 0-0 0

 

Nr Heren poule 3 1 2 3 4 5 6 7 Wed Win Gel Ver DV-DT Ptn
1
DSZ Wave 1
  6:4 5:3 5:3 3:7 4:2 8:4 6 5 0 1 31-23 15
2
Aquarijn
4:6   4:3 3:6 5:3 4:2 4:3 6 4 0 2 24-23 12
3
Wetterwille 1
3:5 3:4   6:2 6:3 3:3 5:0 6 3 1 2 26-17 10
4
Southamptom City
3:5 6:3 2:6   3:3 4:2 6:4 6 3 1 2 24-23 10
5
Losser
7:3 3:5 3:6 3:3   4:4 5:2 6 2 2 2 25-23 8
6
Ritola
2:4 2:4 3:3 2:4 4:4   5:1 6 1 2 3 18-20 5
7
Piranha Olstars
4:8 3:4 0:5 4:6 2:5 1:5   6 0 0 6 14-33 0

 

Nr Heren poule 4 1 2 3 4 5 6 7 Wed Win Gel Ver DV-DT Ptn
1
Zignea
  3:2 3:3 5:1 4:2 4:3 8:2 6 5 1 0 27-13 16
2
SV Blau Weiss Bochum
2:3   6:3 7:5 2:2 3:3 5:0 6 3 2 1 25-16 11
3
PFC Rheden
3:3 3:6   0:0 6:5 4:3 4:4 6 2 3 1 20-21 9
4
d'Elft 2
1:5 5:7 0:0   5:3 3:3 10:2 6 2 2 2 24-20 8
5
Stadskanaal
2:4 2:2 5:6 3:5   1:0 5:0 6 2 1 3 18-17 7
6
ZPV Piranha
3:4 3:3 3:4 3:3 0:1   5:4 6 1 2 3 17-19 5
7
VKC '03
2:8 0:5 4:4 2:10 0:5 4:5   6 0 1 5 12-37 1

 

Nr Heren poule 5 1 2 3 4 5 6 7 Wed Win Gel Ver DV-DT Ptn
1
TSV Anderten
  4:5 7:2 4:3 4:4 6:3 6:3 6 4 1 1 31-20 13
2
SG Amersfoort 2
5:4   2:8 3:3 4:1 6:4 8:1 6 4 1 1 28-21 13
3
Warwick 1
2:7 8:2   4:4 2:1 4:2 4:2 6 4 1 1 24-18 13
4
De Reest
3:4 3:3 4:4   5:1 4:1 1:3 6 2 2 2 20-16 8
5
Natare
4:4 1:4 1:2 1:5   3:2 4:1 6 2 1 3 14-18 7
6
Aqua '68
3:6 4:6 2:4 1:4 2:3   6:1 6 1 0 5 18-24 3
7
ZV de Bron
3:6 1:8 2:4 3:1 1:4 1:6   6 1 0 5 11-29 3

 

Nr Heren poule 6 1 2 3 4 5 6 7 Wed Win Gel Ver DV-DT Ptn
1
Nayade
  6:3 4:3 4:3 5:0 6:2 7:2 6 6 0 0 32-13 18
2
Swol 1894
3:6   5:1 7:2 7:3 5:4 5:4 6 5 0 1 32-20 15
3
Wetterwille 2
3:4 1:5   3:2 5:5 6:4 6:0 6 3 1 2 24-20 10
4
EZC Enschede
3:4 2:7 2:3   5:4 5:1 7:6 6 3 0 3 24-25 9
5
WT Narwhals
0:5 3:7 5:5 4:5   4:2 6:3 6 2 1 3 22-27 7
6
DZO Dendermonde
2:6 4:5 4:6 1:5 2:4   1:1 6 0 1 5 14-27 1
7
WSG Gelsenkirchen
2:7 4:5 0:6 6:7 3:6 1:1   6 0 1 5 16-32 1

 

Nr Heren poule 7 1 2 3 4 5 6 7 Wed Win Gel Ver DV-DT Ptn
1
Swol 1894 2
  5:4 5:4 5:4 4:2 8:2 8:3 6 6 0 0 35-19 18
2
De Bruinvis
4:5   4:3 2:1 6:1 4:2 4:3 6 5 0 1 24-15 15
3
SG Hattem-Wezep
4:5 3:4   2:2 3:2 4:3 5:4 6 3 1 2 21-20 10
4
SG Stichtse Vecht
4:5 1:2 2:2   2:2 9:1 8:8 6 1 3 2 26-20 6
5
ZPC Bolsward
2:4 1:6 2:3 2:2   6:6 4:3 6 1 2 3 17-24 5
6
SGW Bielefeld
2:8 2:4 3:4 1:9 6:6   6:2 6 1 1 4 20-33 4
7
ZZG
3:8 3:4 4:5 8:8 3:4 2:6   6 0 1 5 23-35 1

 

Nr Heren poule 8 1 2 3 4 5 6 7 Wed Win Gel Ver DV-DT Ptn
1
Aquarijn 2
  6:6 6:6 4:1 4:0 8:3 6:2 6 4 2 0 34-18 14
2
DSZ Wave 2
6:6   5:2 8:3 4:3 2:2 2:0 6 4 2 0 27-16 14
3
Het Zinkstuk
6:6 2:5   5:2 5:0 3:2 7:2 6 4 1 1 28-17 13
4
GZVN Waterpolo
1:4 3:8 2:5   2:4 4:2 7:1 6 2 0 4 19-24 6
5
VFL Gladbeck
0:4 3:4 0:5 4:2   5:3 4:5 6 2 0 4 16-23 6
6
Team Ipswich
3:8 2:2 2:3 2:4 3:5   6:0 6 1 1 4 18-22 4
7
FZC '54
2:6 0:2 2:7 1:7 5:4 0:6   6 1 0 5 10-32 3

 

Nr Heren poule 9 1 2 3 4 5 6 7 Wed Win Gel Ver DV-DT Ptn
1
De Aalscholver 2
  2:2 5:1 6:1 7:0 4:2 5:2 6 5 1 0 29-8 16
2
Piranha 2
2:2   5:3 6:4 2:2 7:3 3:0 6 4 2 0 25-14 14
3
ZV Noordkop 1
1:5 3:5   5:0 7:2 4:2 3:0 6 4 0 2 23-14 12
4
FC Schuttorf '09
1:6 4:6 0:5   2:2 2:2 5:3 6 1 2 3 14-24 5
5
Warwick 2
0:7 2:2 2:7 2:2   1:4 3:2 6 1 2 3 10-24 5
6
Westfalen Dortmund
2:4 3:7 2:4 2:2 4:1   0:5 6 1 1 4 13-23 4
7
YZ & PC IJsselstein
2:5 0:3 0:3 3:5 2:3 5:0   6 1 0 5 12-19 3

 

Nr Heren poule 10 1 2 3 4 5 6 7 Wed Win Gel Ver DV-DT Ptn
1
WZPC Purmerend 2
  6:1 7:0 4:2 6:1 5:2 8:1 6 6 0 0 36-7 18
2
SZV de Duinkikkers
1:6   6:4 6:1 7:1 8:2 8:2 6 5 0 1 36-16 15
3
ZV Utrecht
0:7 4:6   5:4 6:5 9:2 8:1 6 4 0 2 32-25 12
4
SVH
2:4 1:6 4:5   6:1 6:3 7:1 6 3 0 3 26-20 9
5
De Berkelduikers
1:6 1:7 5:6 1:6   7:0 6:2 6 2 0 4 21-27 6
6
Moby Dick
2:5 2:8 2:9 3:6 0:7   4:4 6 0 1 5 13-39 1
7
ZV Noordkop 2
1:8 2:8 1:8 1:7 2:6 4:4   6 0 1 5 11-41 1


Dames
 

Nr Dames poule 1 1 2 3 4 5 6 Wed Win Gel Ver DV-DT Ptn
1
SG Amersfoort 1
  4:5 4:3 5:1 4:2 5:0 5 4 0 1 22-11 12
2
Stadskanaal 1
5:4   8:2 2:4 5:3 5:3 5 4 0 1 25-16 12
3
ENC Arnhem
3:4 2:8   7:3 5:1 5:3 5 3 0 2 22-19 9
4
SZV de Duinkikkers
1:5 4:2 3:7   1:6 2:1 5 2 0 3 11-21 6
5
Nayade Classic
2:4 3:5 1:5 6:1   3:5 5 1 0 4 15-20 3
6
OZ & P.C
0:5 3:5 3:5 1:2 5:3   5 1 0 4 12-20 3

  

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Uw banner op onze website? Vraag hier meer informatie aan!

Agenda

Nr Dames poule 2 1 2 3 4 5 6 7 Wed Win Gel Ver DV-DT Ptn
1
Aquarijn
  3:2 3:3 6:3 9:1 5:0 8:1 6 5 1 0 34-10 16
2
Trivia
2:3   4:3 7:5 5:4 1:1 6:1 6 4 1 1 25-17 13
3
Nayade
3:3 3:4   3:4 5:0 2:1 3:2 6 3 1 2 19-14 10
4
TBR-RES
3:6 5:7 4:3   7:3 3:8 4:2 6 3 0 3 26-29 9
5
VKC '03
1:9 4:5 0:5 3:7   5:2 5:4 6 2 0 4 18-32 6
6
De Walvisch
0:5 1:1 1:2 8:3 2:5   0:5 6 1 1 4 12-21 4
7
SG De Vliet
1:8 1:6 2:3 2:4 4:5 5:0   6 1 0 5 15-26