Kecxwind nieuwe hoofdsponsor voor SVBO

BARGER OOSTERVELD - Voorafgaand aan de stadsderby tussen SVBO en DZOH op 17 januari werd prachtig nieuws bekendgemaakt: Kecxwind is per ingang van seizoen 2026/2027 maar liefst 5 jaar lang de nieuwe hoofdsponsor van vv SVBO! Uniek in de clubgeschiedenis is dat dit hoofdsponsorschap niet alleen geldt voor het eerste zondagelftal, maar ook voor het eerste zaterdagelftal. Daarnaast zal Kecxwind een grote groep vrijwilligers voorzien van nieuwe clubkleding en zorgen voor de levering van mooie koffiebekers met sponsor- en clublogo.

André Mulder (lid sponsorcommissie), Henk Jan Keuter van Kexcwind en Gerard Feringa (voorzitter Sponsorcommissie)

Henk Jan Keuter van Kexcwind en Gerard Feringa (voorzitter Sponsorcommissie)

Kecxwind, specialist in de realisatie en het onderhoud van zonneparken, staat onder leiding van Managing Director Henk Jan Keuter en is gevestigd op het industrieterrein in Barger-Oosterveld.

Met een sterke band met het dorp én de club is dit zonder twijfel een perfecte match!

Het hoofdsponsorschap wordt de komende vijf jaar samen gevoerd met co-sponsor Orgon Administratie en Advies, waardoor beide sponsors achterop de wedstrijdshirts te zien zullen zijn.

Orgon was de afgelopen twee jaar hoofdsponsor en al vele jaren daarvoor co-sponsor. Het bedrijf van René Gerdes is al 25 jaar een zeer betrokken en onmisbare sponsor van SVBO: dank daarvoor!

De avond kreeg extra glans door een mooie 3-1 overwinning op de buren uit de Emmer wijk De Rietlanden.Samen met Kecxwind en Orgon op naar een succesvolle toekomst samen!


Henk Jan Keuter (links) en André Mulder luisteren naar de mededeling van Gerard Feringa (voorzitter Sponsorcommissie) in de radiokamer aan de toeschouwers over de nieuwe hoofdsponsor voor het volgende seizoen.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Agenda