Unmaker wint Drentse Voorronde Metal Battle
Als kers op de taart werd het evenement afgesloten met drie indrukwekkende optredens van het Franse Kanine en Hurakan, evenals het Zweedse The Hate Project. Dit evenement markeerde het debuut van Poppodium Emmen in de accommodatie van Buurtvereniging Ons Dorp in Emmer-Compascuum. Dit succesvolle mini-festival was de eerste in een reeks van vier aankomende evenementen:
• Zondag 16 maart 2025: Saint (US) + Dog with a Spoon
• Vrijdag 18 april 2025: This Ending (SE) + Xorsist (SE) + Retribution (SE)
• Zondag 4 mei 2025: Against Evil (IN) + Angelic Forces
De volgende uitdaging voor Unmaker dient zich al snel aan. Op 8 maart 2025 zullen zij het in Veldslag Noord opnemen tegen Deafened To Death (Friesland), Inner Cabala (Groningen) en Suicide Prophet (Overijssel). Dit alles vindt plaats in Simplon te Groningen, waar slechts één band doorgaat naar de Metal Battle Finale in Harderwijk op 19 april 2025.
Met een ijzersterke start van het seizoen belooft 2025 een prachtig jaar te worden voor de metalscene in Drenthe en daarbuiten. Mis deze opkomende evenementen niet! Meer info en presskit op www.metalbattle.nl