EHS 85 uiteindelijk met lege handan

EMMERSCHANS – In de zondag 5e klasse Fwon EHS’85 de laatste competitie wedstrijd overtuigend met 10-0 van VIOS Oosterhesselen. Halverwege de wedstrijd stond er 3-0 op het scorebord. In de 15e minuut opende Richard Fuhler de score op aangeven van Mark Linneman en weer een kwartier later stond het 2-0 door een treffer van topscoorder Elwin de Jonge.

Richard Fuhler en Martijn Korthuis zagen vlak daarop een bal op de lat of net over gaan. Op slag van rust werd het 3-0 door Bjorn Nijholt die uit een hoekschop raak kopte. VIOS(O) trainer Johan Piening moestdeze wedstrijd met maar liefst zes invallers het veld in. Toch probeerde het in de tweede helft nog een wedstrijd te maken, maar EHS’85 was veruit de bovenliggende partij. Dit werd dan ook in doelpunten uitgedrukt via Richard Fuhler na een mooie solo en na een uur spelen was het Selmar Mideljans die uit een voorzet de 5-0 scoorde.

Achtereenvolgend Martijn Korthuis, Mark Linneman, Elwin de Jong (prachtige omhaal) en nog twee keer Richard Fuhler bepaalden de eindstand op 10-0. Toen na het eindsignaal duidelijk wed dat zowel IJhorst en Balkbrug ook hadden gewonnen was de teleurstelling groot in de groep van trainer Cor Huls. Het eindigde op een keurige twee plaats, maar staat uiteindelijk gewonnen met lege handen.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Mans Media, voor webhosting, domeinnamen en streams.

Agenda