Sleen schiet Schoonebeek-illusie aan flarden
Ondanks een goede openingsfase van Schoonebeek met kansen voor Niek Huser en Edfrin Silvania tekende het klasseverschil zich al gauw af en draaide de eerste ontmoeting voor Schoonebeek uit op een deceptie. De thuisploeg beschikte over een beter collectief, won de meeste onderlinge duels en had opbouwend beter verzorgd voetbal.
Schoonebeek leed daarentegen veel balverlies hetgeen door de spitsen van Sleen effectief werd afgestraft. De ruststand was 2-0 en nog was er een helft te gaan om een hoopgevend resultaat mee te nemen naar de 2e wedstrijd op Pinksterzondag.
Die hoop werd 8 minuten na rust de grond ingeboord, Sleen scoorde 3-0 en Schoonebeek keek tegen een onoverkomelijke achterstand aan. Sleen rook bloed en liep uit naar een eindstand van 8-0 om daarmee het 3e-klasserschap, ondanks de nog resterende plichtmatige tweede ontmoeting, veilig te stellen. Voor Schoonebeek rest uithuilen en de mentale dreun verwerken.
Tevens is het zorg om de blessures van Mart Berends, Justin Katuin, Leon Steffens en Niek Huser op te lappen om in de laatste wedstrijd toch nog een keer, en vooral ten opzichte van de supporters en de afscheid nemende Harm Kiers, een goed sportief resultaat neer te zetten. Ook zal het de laatste wedstrijd zijn van Edfrin Silvania die een sportieve uitdaging ziet liggen bij SVBO.
Scoreverloop:
21 min: 1 – 0 Jesper Warmolts
37 min: 2 – 0 Wouter Eiting
48 min: 3 – 0 Arjan Goeree
52 min: 4 – 0 Derk Slot
57 min: 5 – 0 Derk Slot
69 min: 6 – 0 Wouter Eiting
77 min: 7 – 0 Sjaak Wiegers
83 min: 8 – 0 Sjaak Wiegers