Titan naar de 2e klasse

ZUIDWOLDE - Ondanks de 4-2 nederlaag is Titan er in geslaagd om promotie naar de 2e klasse af te dwingen. De eerste wedstrijd had Titan thuis met 3-0 gewonnen.

Op het kunstgras in Zuidwolde hadden de mannen uit Nieuw Weerdinge alle moeite om op de been te blijven. Zuidwolde kwam al in de 7e minuut op voorsprong door Jarno de Jong en wist de voorsprong uit te bouwen naar 2-0 in de 55e minuut via peter Nijboer

De spanning was te snijden en Titan leek er doorheen te zitten, maar toen de doelman van Zuidwolde de bal na een voorzet precies op de knie van Leon Schoenmaker stompte scheen de zon weer voor Titan. 3-1.

In de blessuretijd wist de scheidsrechter plotseling de bal zonder dat iemand het begreep op de stip legde. Martijn Meurs liet zich dit buitenkansje niet ontnemen en bij 4-1 er de verlenging zat aabn te komen. Titan kreeg nog een hoekschop en en wonder geschiede dat Dennis Katoen Titan alsnog naar de 2e klasse loodste.

Het feest kon beginnen. (zie ook het fotoboek)

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Mans Media, voor webhosting, domeinnamen en streams.

Agenda