NWVV begint met nederlaag aan de bekerronde

NEUW WEERDINGE – NWVV verloor haar eerste bekerwedstrijd met 5-3 van Borger. Ondanks de vele doelpunten was het een hele matige wedstrijd die het aanzien nauwelijks waard was.

NWVV was wel de ploeg die als eerste scoorde, want de wedstrijd was nog maar net begonnen of de bal lag al achter doelman Stefan Viel van Borger. De thuisploeg scoorde uit een vrije trap die hard door Mark Kok werd binnen geknikt. Borger herstelde zich wel en kwam op 1-1 via Melvin Ottens. NWVV had daarop snel weer een antwoord, want de schot van Roy Super vanaf de rand van het strafschopgebied betekende 2-1.

Terwijl iedereen dacht met deze stand aan de thee te kunnen had het mis. Borger kwam zelfs nog op voorsprong door doelpunten van Luuk Kenter en Jeffrey Spelten. Ruststand 2-3. Na de theepauze werd het spelbeeld er niet veel beter op al lag het spel ook heel vaak stil door de warrige leidsman. Borger breidde de score verder uit nadat Christiaan Vos van grote afstand raak schoot. Vijf minuten voor tijd werd het 3-4 nadat de thuisploeg een strafschop kreeg en Peter Stap het vonnis voltrok. Uiteindelijk was het slotakkoord voor Ronald Bulthuis die de eindstand op 3-5 bepaalde.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda