Erica'86 kan in Winschoten geen potten breken

WINSCHOTEN - Na het gelijke spel van afgelopen week tegen VEV, mocht Erica '86 deze week afreizen naar Winschoten voor de wedstrijd tegen WVV. Zonder de geblesseerde Arjan Musters en de afwezige Wesley Wessels en Jeffrey Baars, wist trainer Cor Huls een sterke opstelling neer te zetten.


Na een verkorte warming up, door meerdere tegenslagen in het verkeer in verband met de Winschoter run, floot de prima leidende scheidsrechter voor het begin van de wedstrijd. Erica begon slap en WVV was de bovenliggende partij. Dit resulteerde al snel in de openingstreffer voor WVV: een voorzet vloog uiteindelijk ongelukkig via het hoofd van Bouke Witvoet in het eigen doel. Dit schudde Erica wakker, want hierna waren de grote kansen voor '86.

Nadat eerst Vincent de Olde een grote kans had gemist, was meteen daarna de gelijkmaker een feit. Een lange bal werd door een verdediger van WVV verkeerd ingeschat en uiteindelijk over zijn eigen keeper in het doel geschoten. Hierna kon de wedstrijd alle kanten op. WVV had meer balbezit, maar Erica kwam er telkens gevaarlijk uit.

WVV wist als eerste te scoren: keeper Jari Lubbers kon een schot niet goed onder controle krijgen, waardoor de spits de bal eenvoudig kon binnen tikken. Vlak voor rust werd het zelfs 3-1, na dom balverlies op het middenveld gevolgd door een snelle aanval van WVV.

De tweede helft begon meteen gelukkig voor WVV: een mislukte voorzet kwam via de lat voor de voeten van de spits, die simpel wist te scoren. Alhoewel de wedstrijd nu wel beslist was, gaf Erica niet op. Er werd voor elke meter gestreden en zo nu en dan werden er prachtige aanvallen opgezet. Uit een van deze aanvallen werd Vincent de Olde bereikt. Hij nam de bal op de borst aan en schoot zonder aarzeling de 4-2 tegen de touwen.

Er was weer hoop voor de Ericanen en WVV werd op eigen helft vastgezet. Daarom was het extra jammer dat WVV bij een spaarzame uitval een makkelijk gegeven strafschop kreeg en deze wist te verzilveren. Maar ook nu gaf Erica niet op en ging het door op dezelfde manier. Nadat eerst een doelpunt van Rick Werring wegens buitenspel werd afgekeurd, was het wederom de Olde die wist te scoren. Zo werd de 5-3 eindstand bereikt.

Door enkele persoonlijke fouten en domme pech, kreeg Erica '86 vijf doelpunten tegen. Zet daar de strijd en het goede voetbal tegenover en er had minimaal een gelijkspel ingezeten. Nu is het aan '86 om deze lijn door te zetten en de volle buit te pakken in de thuiswedstrijd tegen Wildervank volgende week zaterdag

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda