WKE pakt op valreep een punt

EMMEN – Naast de gebruikelijke lokale en regionale pers van kreeg zondagmiddag bij de wedstrijd WKE – Magreb 90 gezelschap van verchillende landelijke media. Die kwamen echter niet voor het voetbal, maar voor de Margeb 90 voetballer Cristian Gandu, die al 14 jaar in Nederland woont en nu dreigt te worden uitgezet.

Vooraf gaand aan de wedstrijd werd ook nog 1 minuut stilte gehouden als een laatste eer voor oud-speler Martijn Doldersum, die na een slopende ziekte onlangs overleed. WKE begon niet goed aan de wedstrijd, Magreb'90 had het initiatief, maar dat leverde geen kansen op. In de 23e minuut kwam Magreb'90 op een 1-0 voorsprong nadat doelman Raymond Beukeveld een lange bal verkeerd beoordeelde. Nog geen 3 minuten later kwam WKE alweer op gelijke hoogte, een afgemeten voorzet van Eleveld werd door Henk Bakker goed afgerond. 1-1.

In de 46e minuut kwam WKE op voorsprong. Een schitterende aanval werd op een sublieme wijze afgerond door Omar Kavak. 2-1en dat werd ook de ruststand. Na rust was het wachten op de 3-1 want WKE was het eerste kwartier de betere ploeg, maar verzuimde te scoren. In de 60e minuut kreeg Magreb'90 een vrije trap op 25 meter van de goal.

De bal verdween rechtstreeks in de goal, wederom verkeek de Beuk zich. 2-2. Magreb'90 beheerste toen de wedstrijd en dat resulteerde in de 73e minuut in een 3-2 voorsprong voor de Utrechtenaren via een afstandsschot van Ouaddauh. WKE rechte nog even de rug en in de 83e minuut wist Nick de Graaf vanuit een corner goed in te schieten en de eindstand op 3-3 bepalen..

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Mans Media, voor webhosting, domeinnamen en streams.

Agenda