Drenthina dames 1 wint Bosman Noord/Fit Boys vrouwentoernooi

BEILEN – De dames van Drenthina zijn winnaar geworden van het Bosman Noord / FIT Boys Vrouwen Zaaltoernooi. De ploeg maakte de favorietenstatus volledig waar. Het won alle poulewedstrijd, de kruisfinale van ST Beilen/FIT Boys VR1 en kreeg in de finale nog enige tegenstand van ZVH VR1, maar won wel met 3–2.

In Poule B speelde Drenthina tegen, Helpman, VAKO en VKW en eindigde met overmacht als eerste. In de kruisfinale moest Drenthina aantreden tegen ST Beilen/FIT Boys. Binnen korte tijd lag de bal vrij eenvoudig achter keeper Moniek Brink en was het 2–0.

Het werd ook nog 3–0 en de finale tegen ZVH was gehaald. De finale was zaalvoetbal van de bovenste plank en de conclusie op de tribune was dat de tweede beste ploegen in de finale stonden. ZVH maakte het Drenthina heel lastig, maar toch waren de dames van Drenthina technisch iets vaardiger en leek als snel de finale beslist. Na de 3–1 viel nog wel de 3–2, maar met maar 30 seconden op de klok kwam de overwinning van Drenthina niet meer in gevaar. Drenthina won de ‘Cup’ en ZVH werd keurig 2e.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Uw banner op onze website? Vraag hier meer informatie aan!

Agenda