Schoonebeek grijpt in slotfase zwaar bevochten overwinning tegen Wijster
De gastheren speelden een matige 1e helft en ook Schoonebeek stelde er weinig tegenover. Wél ging het met een 0-1 voorsprong de kleedkamer in. Jelle Schepers veroverde in de 35e minuut op de achterlijn de bal, zette voor waarop Rene Streuer binnen knikte.
Na rust een herboren Wijster dat er duidelijk een tandje bij deed. Met veel moeite en dankzij doelman Martin Berens werd de gelijkmaker vooralsnog uitgesteld. Deze leek te komen uit een dubieus toegekende strafschop in de 51e minuut. Maar doelman Berens pareerde de inzet van Ronald Ipema. Toch kwam Wijster op gelijke hoogte. Waar Schoonebeek dacht in te gooien, wees scheidsrechter Roos de andere kant op. Uit de commotie scoorde Wijster via Ronald Ipema de 1-1.
Wijster bleef aandringen maar op karakter en inzet ontregelde Schoonebeek de aanvalsgolven. Het kwam zelfs counterend tot enkele kansen. Ondertussen debuteerde Mischa Katuin in Schoonebeek 1. De scherpte en juiste wedstrijdmentaliteit werd vlak voor tijd beloond met de winnende treffer. Leon Steffens pompte een vrije bal in de Wijsterdefensie, de bal rolde voor de voeten van de instormende Justin Katuin, die verwoestend hard binnenschoot, 1-2.
Deze uitoverwinning betekende voor Schoonebeek een verdiende revanche op de eerder geleden thuisnederlaag.