Nieuwsbrief FC Emmen 26 januari 2016

EMMEN - Hier volgt het laatste nieuws over FC Emmen.


Vrijdag 29 januari FC Emmen - Telstar aanvang 20.00 uur
Komt u voorafgaand aan de wedstrijd met al uw dames genieten van een lekker driegangendiner in het Rabo Meeting Point? U kunt zich nog snel aanmelden op horeca@fcemmen.nl (€ 24,50 per persoon inclusief btw). En heeft u al uw vrouwen, vriendinnen, buurvrouwen of collega’s al aangemeld voor onze Foute Bingo? Er zijn prachtige prijzen te winnen, de deelname is gratis en FC Emmen stelt de extra toegangskaarten (Adbeco Business Corner) ter beschikking. Aanmelden is verplicht: commercie@fcemmen.nl Na de wedstrijd gaan de voetjes van de vloer met een zanger en een DJ. It’s partytime!

Wedstrijdsponsor : Adbeco Accountants & Adviseurs
Balsponsor : InBusiness ICT

Sponsornieuws
• In de Adbeco VIP Lounge heten we Style Hairprofessionals en Emmlight van harte welkom.
• Peter Timmer Fotografie verwelkomen we in het Rabo Meeting Point.
• In de Adbeco Business Corner : 15 februari Sportcafé met Jan Smit

30 jaar Middeljans Sport & Reclame
Al 30 jaar een begrip in de regio, dit komt mede door een goede relatie met hun leveranciers. Om deze band nog sterker te maken nodigt Middeljans Sport & Reclame u uit om dit tijdens het OPEN HUIS te vieren onder het genot van een hapje en een drankje. 2016 begint goed voor de klanten met spectaculaire ACTIES. Geesje, Mark, Dennis en medewerkers zien u graag op vrijdag 5 februari tussen
12:00 - 20:00 uur aan de Hoofdstraat 3 in Buinerveen.

Naamswijziging en verhuizing Isocure/DD Elan:
Het vestigingsadres van Isocure is gewijzigd van Spoorstraat 10 te Valthe naar Weerdingerstraat 35a te Emmen. Daar wordt onder de naam IsoEc een winkel geopend met aangepaste fietsen en fietsaanpassingen. De naam DD Elan komt te vervallen. BMP Accountants & Adviseurs B.V. gaat verder onder de naam: Raedenburg B.V.

Driehoekjes 2.0
Nog nooit was contact met een mede-sponsor leggen zó gemakkelijk. Als een ieder de FC Emmen BusinessClubApp optimaal gebruikt dan stimuleren we met z’n allen het zaken doen met elkaar en houden we alle omzet in onze eigen regio, hetgeen weer goed is voor een ieder. Ondervindt u problemen met het downloaden van de BusinessClubApp dan kunt u via commercie@fcemmen.nl contact met ons leggen voor de nodige ondersteuning.

Help Niek op weg!
Een dag voor kerst sloeg het noodlot toe voor de familie Rozema. De rolstoelbus, waarvan zoon Niek afhankelijk is omdat hij de spierziekte Duchenne heeft, vatte vlam en brandde volledig uit. Het jaar was voor de familie al een moeilijk omdat in februari zoon Maik op 21-jarige leeftijd overlijdt aan de spierziekte Duchenne. Ook Niek heeft dezelfde spierziekte en wordt hierdoor steeds verder belemmerd in zijn functioneren en is hij al jaren afhankelijk van zijn rolstoel. Zijn ouders brengen hem dagelijks met de aangepaste bus naar z'n werk en sport. Hij doet aan rolstoelhockey. Doordat er ineens geen bus meer is zit hij noodgedwongen thuis. Dit was voor de Stichting Beat Duchenne uit Nieuw-Amsterdam reden genoeg om hier aandacht voor te vragen en een actie op touw te zetten. FC Emmen heeft al jarenlang een warme band met de familie Rozema. Maik was een rood-wit supporter in hart en nieren en ook Niek en Stan ( de jongste zoon van de familie) zijn trouwe aanhangers. Daarom steunt FC Emmen de actie van Stichting Beat Duchenne en zal de opbrengst van de programmaboekjes volledig doneren voor een vervangende bus! http://www.beatduchenne.com/donatie-bus-niek/

Jubileumeditie Zakenvloer Emmen zet in op verrassende elementen
Op donderdag 10 maart is het zover. Dan vindt Zakenvloer Emmen opnieuw plaats in De JENS vesting van FC Emmen. Inmiddels is het reeds de 5e editie van hét netwerkevent van Zuidoost Drenthe en daarom wordt een klein feestje gevierd. Naast een aantal vaste partijen die al jaren het succes van Zakenvloer Emmen zien, komen er een aantal leuke nieuwe partijen. In de aankomende weken zullen deze stuk voor stuk voorgesteld worden. Nieuw te verwelkomen zijn bijvoorbeeld Noordlease en Broekmann Personeelsdiensten. Verder verwacht de organisatie nog wat bijzondere gasten om het jubileum mee te vieren. Daarover volgt snel meer. Zoals elk jaar geeft Zakenvloer Emmen een starterskleed weg. Daarmee kan een veelbelovende starter als volwaardig vloerhouder deelnemen aan hét netwerkevent van Zuidoost Drenthe. Dit jaar is meedoen extra interessant want er zijn een paar partners die nog iets extra’s gaan aanbieden. Wat precies, dat blijft nog heel even geheim. De opening van inschrijving laat echter niet lang meer op zich wachten en dan zal ook het hele starterspakket bekend gemaakt worden.
Nieuwsgierig? Deelnemen? Volg dan het nieuws op de sociale media van ZakenvloerEmmen of neem contact op met de organisatie info@zakenvloeremmen.nl

Programma thuiswedstrijden:
29 januari : FC Emmen - Telstar
15 februari : FC Emmen - NAC Breda
26 februari: FC Emmen - Almere City

Agenda 2016:
maandag 15 februari : Sportcafé met Jan Smit (uitnodiging volgt)
donderdag 10 maart : Zakenvloer
woensdag 6 april : Rondje Exloo

Henk Eising
Manager Commerciële Zaken

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda