SVBO blijft gewoon 1e klasser
Helemaal na de 1-2 na rust was het gedaan. Een late treffer van Mike Reuvers deed de eindstand op 2-2 zetten, maar voor SVBO was dat dus niet genoeg.
SVBO begon met aanvallende intenties aan de wedstrijd.
Op doel Lennon Ebeltjes
Achterin Jelmer Scholtens, Rene Wolbers en Twan Waidijk.
Op het middenveld Jonny Koops, Davy Wessels en Dylan Wessels.
Voorin Robin Heijne, Rean Bolk, Patrick Eberhard en Mike Reuvers.
Op de bank: Rob Appeldorn, Larry Umuna, Sam Spaans, Edfrin Silvania en Tom Jeuring.
SVBO begon met veel druk naar voren aan de wedstrijd. Dat resulteerde al snel in een schotje van Bolk, alleen dat mistte kracht. Daarna was Rean Bolk weer dichtbij na een volley met links, maar hij zag de doelman goed redden. De hoekschop hierop volgend werd door de kleinste van het veld, Dylan Wessels, binnen gekopt en zo stond het al binnen 2 minuten 1-0 voor SVBO. Daarna drukte SVBO goed door. Een harde lage bal van Rean Bolk ging net voorlangs. Maar aan de andere kant, randje buitenspel, Raets schoot fraai binnen en Lennon Ebeltjes was kansloos.
Dus moest SVBO er weer drie maken. Toch bleef het wel doorknokken. Mike Reuvers gaf een goede voorzet, maar Robin Heijne kopte net naast. Daarna werden de gasten wat sterker, wonnen meer duels en hadden ook wat meer de bal. Toch konden ze voor rust niet heel veel meer creëren. SVBO was twee keer gevaarlijk met de gebroeders Wessels. Het eerste schot van Dylan Wessels werd geblokt, waarna Davy Wessels een tweede poging met zijn linker ook geblokt zag worden. Beide ploegen zorgden voor wat dreiging, maar hier kwamen geen echte kansen uit. 1-1 was ook de ruststand.
Na rust gelijk al een kans voor de gasten, maar ook dit schot werd geblokt. SVBO was een keer gevaarlijk uit een verre inworp, maar uiteindelijk kon de doelman van Groene Ster de bal weg plukken. Langzamerhand werd wel duidelijk dat Groene Ster dit niet meer weg zou gaan geven. Ondanks dat SVBO er wel voor bleef knokken, bleven de Limburgers toch overeind. De gasten zelf kregen nog een goede mogelijkheid. Een aardig schot van rand 16 meter werd goed gepakt door Lennon Ebeltjes.
De volgende ideale mogelijkheid voor Groene Ster kwam uit een terecht gegeven strafschop. Jeuring maakte de overtreding. De strafschop ging via de benen van Lennon Ebeltjes in het doel en zo stond het 1-2 en was het helemaal klaar. Daarna hielp Groene Ster nog een kans om zeep om een 3e te maken. Het slotwoord was aan SVBO. Een diepte bal van Patrick Eberhard op Mike Reuvers. Reuvers was sneller en schoot beheerst binnen onder de doelman door. 2-2 was ook de eindstand.
SVBO blijft dus eerste klasser. Groene Ster heeft deze tweeluik verdiend gewonnen, want het was ook de betere ploeg. Toch mag SVBO zeker terugkijken op een uitstekend seizoen. Er werd in de competitie goed gevoetbald en tot op de slotdag werd er nog meegedaan om de titel die naar Heerenveen ging. De nacompetitie ging voor SVBO tot de finale erg goed, alleen bleek Groene Ster zoals gezegd te goed.
Volgend seizoen weer een nieuwe kans in de eerste klasse. Voordeel is dan wel dat er weer leuke derby’s op het programma staan. Nu kan SVBO genieten van een welverdiende zomerstop.