Nieuwsbrief FC Emmen

EMMEN - De nieuwsbrief van FC Emmen.

Antoine van der Linden gaat bakens verzetten

Toen Antoine in oktober 2013 stopte als profvoetballer heeft hij geen moment geaarzeld en meteen de overstap gemaakt naar de commerciële afdeling. En met het nodige succes!

Toch heeft hij in goed onderling overleg besloten om de bakens te gaan verzetten en zijn bagage op technisch gebied te gaan ontwikkelen. Lees hier het hele verhaal.

Woensdag 22 juni
Nederland - Duitsland

Aanstaande woensdag om 17:00 uur spelen de volksliederen tijdens Stedenkringbokaal 2016! Aansluitend gaan de prominente voetballers het veld op. Twee keer 30 minuten wordt er gespeeld en in de rust nemen scholieren penalty’s. Na de 10-5 in 2012 en de 0-7 in 2014 zijn we benieuwd of dit Nederlandse elftal de wisselbokaal weet te behouden. Bent u ook zo benieuwd naar de selecties van de beide landen? Bij Nederland speelt onder andere Algemeen Directeur Wim Beekman mee. Klik hier voor beide selecties vol prominenten en meer info over het evenement.

FC Emmen Media start acquisitie nieuw business-magazine.

Met ondersteuning van o.a. de Gemeente Emmen, Gemeente Coevorden en ook Stenden Hogeschool heeft FC Emmen Media het initiatief genomen een nieuw business-magazine uit te brengen : Zakelijk & Sportief. Om alvast een tipje van de sluier op te lichten staat op onze website het concept van de cover.

Haringparty groot succes!

De FC Emmen Haringparty was ook dit jaar weer een groot succes.

Maar liefst 150 sponsors en introducees hebben genoten van de lekker vette haring van Hollands Glorie Emmen, de korenwijn en lekkere hapjes van Fletcher Hotel-Restaurant De Hunzebergen.

Wij bedanken Hollands Glorie Emmen en De Hunzebergen voor de medewerking en danken u voor uw aanwezigheid!

Heeft u een visitekaartje ingeleverd? Houdt u dan de website van de Hunzebergen ( www.hoteldehunzebergen.nl ) in de gaten, wellicht heeft u het diner voor twee gewonnen!

Klik hier voor foto's van de Haringparty.

Spelers en trainers blijven in auto's van Century rijden

Century Autogroep en FC Emmen hebben een al jarenlange, zeer prettige samenwerking op het gebied van de auto’s voor spelers en technische staf. Door een prachtig driehoekje tussen Century Autogroep, nieuwe Hoofdsponsor Noordlease en FC Emmen zijn de voetballers en trainers ervan verzekerd dat zij ook de komende seizoenen in auto’s van Century rijden. Het autobedrijf met maar liefst 18 vestigingen kent u daarnaast van de Audi Challenge tijdens ons jaarlijkse Rondje Exloo. Century Autogroep heeft de huidige sponsorovereenkomst met drie voetbalseizoenen verlengd, waarvoor dank.

Century-directeur Erik Meems en Wim Beekman bezegelen de samenwerking met een handdruk, terwijl Peter Goslinga van de vestiging Emmen tevreden toekijkt.

Open Dag 2016

Voor uw agenda: Open Dag FC Emmen op zondag 14 augustus 2016 vanaf 14.00 uur.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Mans Media, voor webhosting, domeinnamen en streams.

Agenda