WKE schiet het dozijn vol

GASSELTE - Op het prachtige sportpark Hoogte der Heide in Gasselte wist WKE-16 de tweede wedstrijd tegen GKC met 12-0 te winnen. WKE begon voortvarend aan de wedstrijd en in de 4e minuut was het al raak. Henk Bakker scoorde de 1-0.In de 9e minuut had het zo maar gelijk kunnen staan, want Maurice Gersonius ging alleen op doelman Wim Kok af.

Hij aarzelde, want meende dat er gefloten werd en schoot naast. Daarna een langere periode waarin WKE wat afwachtend en in een te laag tempo speelde. In die periode scoorde Ferdy Poelman uit een fantastisch pass van Jannes Wolters ineens met de binnenkant. Na beraad met de grens keurde de scheidsrechter de goal af wegens buitenspel.

In de 27ste minuut was het wel raak, Ferdy Poelman scoorde de 2-0 en toen ging het snel. In de 30ste minuut verlengt Ferdy Poelman een mislukt schot van Henk Bakker, 3-0 en 4 minuten later wederom Ferdy Poelman voor zijn derde en WKE’s vierde treffer. In de 36ste maakt Henk Bakker de 5-0 en in de 40ste minuut krulde Harold Wolters de bal in de verste hoek en bepaalde hiermee de ruststand op 6-0.

De tweede helft met Wouter Beijering voor Wesley Stobbe was het WKE dat direct de jacht weer opende op nog meer treffers. We moesten echter tot de 60ste minuut wachten alvorens de score werd verhoogd. Bernando Veenvliet scoorde na een mooie “een-twee” met Ferdy Poelman de 7-0. Een minuut later was Ferdy Poelman die de 8-0 aantekende. In de 37ste minuut maakte Henk Bakker er 9-0 van. In de 69ste minuut komt Jozef Brink voor Harold Wolters en die krijgt direct in de 70ste minuut een kansje.

Na een aantal kansen voor Ferdy Poelman (2x), Henk Bakker en Wouter Beijering was het in de 77ste minuut Ferdy Poelman die de 10de treffer maakte. In de 79ste minuut komt Sead Ibisi in het veld voor Ronny Zwikker. Bernando Veenvliet maakte in de 90ste minuut de 11-0 en Ferdy Poelman zette het slotakkoord en scoorde voor WKE de 12e treffer en zijn 6e treffer.

Opstelling GKC: Poelman, Keur, Kemp, van het Hof, Pepping, Schuiling, Gersonius, Sterken, Kolp, Mensinga, Pit
Wissels GKC: de Vries, Keizer, Heijerman, Wieringh, Hendriks, Oosting, Spiegelaar

Opstelling WKE '16: Kok, Pitta, Gossen, J. Wolters, Bas, Poelman, H. Bakker, Stobbe, Veenvliet, H. Wolters, Zwikker
Wissels WKE '16: Ibisi, Beekman, Brink, Beijering, de Vroet, W. Bakker.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Mans Media, voor webhosting, domeinnamen en streams.

Agenda