Drenthina verliest van VEV'67

EMMEN - Drenthina heeft de wedstrijd tegen VEV'67, in de kelder van de 1e klasse E, met 4-3 verloren. De ploeg van trainer Gerrie Benes keek na een kwartier al tegen een 0-2 achterstand aan.

Vanaf de aftrap werd VEV'67-spits Age Wim van der Zee voor keeper Yannick Berends gezet, maar de aanvaller miste. Zes minuten later was het wel raak via Gerhard van de Berg die de 0-1 wist binnen te schieten. Aan de treffer hing wel een buitenspellucht. Aanvallend zag het er bij de thuisploeg enkele keren dreigend uit, toch verdubbelden de gasten uit Leek na een kwartier de score. Enrico Wardenier strafte slecht verdedigen genadeloos af .0-2.

Na een prachtige aanval bracht Remon Otter de spanning weer terug in de wedstrijd, maar lang kon Drenthina niet van de 1-2 genieten. Wederom matig verdedigen leverde, in eerste instantie, een schot van VEV op de lat op. Age-Wim van der Zee reageerde als enige attent en prikte de bal, buiten bereik van doelman Yannick Berends, in de hoek. 1-3. Bij de 1-4 van VEV'67 ging verdedigend geklungel vooraf. Jasper Hoolsema liet zicht simpel aftroeven door Van der Zee, die zijn tweede treffer kon binnentikken. 1-4.

Na rust gaf Drenthina minder weg, maar drongen de gasten ook minder aan. Voor het publiek viel er in de tweede helft weinig te genieten. In de slotfase werd het nog even spannend. Zes minuten voor tijd schoot Kees Plaatje 2-4 binnen en twee minuten voor tijd scoorde Thom Alders uit een strafschop de 3-4. In een hectische slotfase speelde Drenthina alles of niets. Het werd niets. Eindstand 3-4.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda