vv Emmen zonder moeite langs VKW

EMMEN – Op sportpark Meerdijk wist vv Emmen na een redelijke eerste helft een 3-0 voorsprong te nemen op VKW. In de 11e minuut was het Bjorn Berends die een goede voorzet van Dries Jan Bal keurig met een doelpunt bekroonde. 1-0.

Emmen bleef daarna de bovenliggende partij ook al was het geen al te best voetbal. In de 28e minuut had Berends zijn tweede treffer kunnen scoren maar hij zag een inzet net langs het doel verdwijnen. Tien minuten later was het wel raak via Jan Jaap Wever die onverwachts vanaf een meter of twintig uithaalde en doelman Martijn Mulder kansloos liet.

Terwijl al enkele supporters richting de warme kantine gingen was het opnieuw Jan Jaap Wever die in de laatste seconden van de eerste helft op links in balbezit kwam en de bal snoeihard laag in de verste hoek plaatste. 3-0 ruststand en daarmee stond de wedstrijd vroegtijdig in het slot. Na de thee probeerde VKW direct de bakens te verzetten, want in de eerste minuut mocht Robin Gerding vrij aanleggen, maar zijn schot werd door Emmen doelman Ronald Falke vakkundig onschadelijk gemaakt.

Trainer Nico Haak wissselde daarna nog wel een aantal spelers omdat hij toch niet tevreden was over datgene wat er op de groene mat werd neergelegd. Uiteindelijk was het slotakkoord voor VKW, want het was Frits Nijstad die enkele minuten voor tijd de eindstand op 3-1 bepaalde.

01 Emmen – VKW


In de tweede helft waren er af en toe wel enkele hachelijke moment voor het Emmer doel maar doelman Ronald Falke stond zijn mannetje. (foto Bennie Wolbers)

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Mans Media, voor webhosting, domeinnamen en streams.

Agenda