Sleen in eerste helft langs Zwartemeer

KLAZIENAVEEN – In de zondag 3e klasse C verloor Zwartemeer op eigen veld met 4-1 van Sleen. Na een gelijkopgaande opening was het Sleen dat na de 0-1 de wedstrijd volledig naar zich toe trok.

Sleen ging in de 1e helft effectief met de kansen om en stond met rust met 0-3 voor. Het bleek al gouw dat wie de 1e goal scoorde de wedstrijd ook kon winnen. De eerste 20 minuten waren zowel Zwartmeer en Sleen een aantal keren gevaarlijk via voorzetten van de zijkant. Het was Zwartemeer dat de grootste kans kreeg. Een afgeslagen bal werd op randje 16 hard ingeschoten, maar keeper Schepers bokste de bal uit de goal. In de 24 minuut wist Dekker met een splijtende pass Jager te bereiken en hij wist meen punter de 0-1 op het bord te zetten.

Hierna was Sleen heer en meester en kon Zwartmeer geen vuist meer maken. Vlak voor rust liep Sleen zelfs uit naar 0-3. Eerst scoorde Eiting na een één-twee met Anninga, maar Briek scoorde de mooiste goal. Hij wist op randje 16 met een bekeken boogbal keeper Verschoor verslaan. Na rust probeerde Zwartmeer met 2 aanvallende wissels het tij te keren, maar na 10 minuten scoorde de sterk spelende Derek Slot op aangeven van Eiting de 0-4.

Het leek een gelopen wedstrijd, maar het was snel 4-1. Slot maakt hands en de penalty werd gescoord door Bauerhuit. Topscorer Anninga kreeg ook twee grote kansen op aangeven van Jager, maar twee keer stond keeper Verschoor een 5e goal in de weg. Een collectief sterk spelend Sleen wist zodoende een 1-4 overwinning te halen.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Uw banner op onze website? Vraag hier meer informatie aan!

Agenda