Twedo onderuit in Sleen
In de eerste helft grossierde beide teams in balverlies. Het waren dan ook twee fouten die de 1e twee goals inleidde. Eerst was het een slechte breedte bal in de Twedo defensie die Arjan Goeree de mogelijkheid gaf om 1-0 op het scorebord te zetten. Hij speelde zijn man uit en punterde de 1-0 binnen.
Twedo kwam op 1-1 nadat een voorzet van links, door een slecht communicerende keeper Ludwig, voor de voeten viel van Kristian Tinge die de 1-1 binnenschoot. Vlak voor rust was het opnieuw Goeree die met een mooie actie twee man uitspeelde vanaf rechts en de bal hard binnenschoot. 2-1.
Na rust probeerde Twedo met wat wissels het tij te keren, maar het was niet bij machte het Sleen echt lastig te maken. Sleen kreeg nog een kans via Wouter Eiting die op randje zestien de bal hoog over schoot. De laatste 10 minuten werden nog spannend nadat Derek Slot met rood het veld mocht verlaten. Na een domme overtreding op het middenveld kon hij inrukken. Verder dan een vrije trap van Henri Venema in de muur kwam Twedo eigenlijk niet meer. Eindstand 2-1.