NWVV delft onderspit tegen SCN
maandag 05 dec 2016 | Geschreven door Bennie Wolbers
NIEUW WEERDINGE â In de zaterdag 4e klasse D liet het op de tweede plaats staande SCN er geen gras over groeien wie de sterkste was in de wedstrijd tegen laagvlieger NWVV. De mannen uit Nieuwlande namen na een stief kwartiertje ene 1-0 voorsprong via Brian Marissen.
Op slag van rust deed NWVV eindelijk iets terug en kwam via Marko Mihalji op gelijke hoogte. Met deze 1-1 stand gingen de mannen ook aan de thee. Na de hervatting was het toch SCN die de wedstrijd naar zich toe wiste te trekken, maar pas tien minuten tijd het verschil wisten te maken via een treffer van Stefan Bruinsma. 1-2.
Daarmee was het verzet van NWVV wel gebroken en wist Jeffrey Marissen tegen het eind van de wedstrijd de eindstand 1-3 te tillen. NWVV staat nu voorlaatste met 5 punten net onder het niet spelende Sc Angelslo dat op 9 punten staan.