SVBC scoort in restant van gestaakte wedstrijd de winnende treffer
De scheidsrechter besloot daarna in de rust om de wedstrijd met een tussenstand van 1-1 direct te staken om meer escalaties te voorkomen. Met deze 1-1 stand werd afgelopen zondag de wedstrijd hervat en Buinerveen in ondertal met tien man moest beginnen. SVBC ging furieus van start en trok vanaf minuut één de wedstrijd naar zich toe. Het creëerde veel kansen, maar het vizier van de spitsen stond tot de 25e minuut niet op scherp, maar toen scoorde Davey Geerts na een goed opgezette aanval met een geweldige uithaal de 2-1.
Buinerveen kwam maar sporadisch bij het doel van SVBC waar doelman Wesley Groen met verve zijn doel schoon hield. Al met al werd het een terechte 2-1 overwinning voor de Barger Compascumers die hiermee nog in de race blijven voor de nacompetitie plek. Voor komende zondag staat de uitwedstrijd tegen VIOS O in Oosterhesselen op het programma. Het streven van de mannen van trainer Harm Kiers is proberen de aansluiting te behouden. Daar past dan eigenlijk ook alleen maar een overwinning op VIOS O bij.
Stan Bijl (links) kijkt toe hoe matchwinner Davey Geerts het duel gaat winnen van zijn tegenstander Christian Voicu. (foto Bennie Wolbers)