Valse start Schoonebeek

NIEUW SCHOONEBEEK - Na een redelijk goede voorbereiding en beker begon Schoonebeek de competitie tegen Dwingeloo. Deze wedstrijd zou eigenlijk in Nieuw Schoonebeek gespeeld moeten worden, maar omdat het hoofdveld deze zomer opnieuw ingezaaid is was deze nog niet speelklaar. Dwingeloo maakte gretig gebruik van het thuisvoordeel en won dan ook terecht met 3-1.


Dwingeloo kwam als beste uit de startblokken en net toen Schoonebeek wat beter in de wedstrijd kwam, lag de bal er aan de andere kant al in. In de 8e minuut belandde een te korte terugspeelbal van Niels Striper zo in de voeten van Thijs Vos, Vos pikte de bal op en omspeelde doelman Berens, 1-0.

Na een kwartier spelen overkwam Finn Buursma hetzelfde, ook hij had een te korte terugspeelbal in de voeten van Thijs Vos. Ook dit cadeautje pakte Vos gretig uit, omspeelde doelman Berens en scoorde de 2-0. Schoonebeek had het lastig in de eerste helft maar kreeg wel de grootste kans; Ruben Tenfelde schoot van dichtbij een voorzet van Finn Buursma over het doel.

Ook in de tweede helft bleef Dwingeloo de betere ploeg en kreeg het de betere kansen, Schoonebeek probeerde het wel maar creëerde weinig. In de 51e minuut kreeg Nemo de Vries, in een scrimmage voor het Schoonebeek doel, de bal van dichtbij niet over de doellijn. In de 69e minuut viel de beslissing in de wedstrijd; bij een corner van Dwingeloo werd doelman Martin Berens (zoals bij elke corner) in de rug gebeukt, hierdoor ging hij onder de bal door en kon Finn Nieuwenhuis van dichtbij binnentikken, 3-0.

Reactie van de scheidsrechter na de wedstrijd; “de keeper moet gewoon de ballen vangen…”. Vanaf dit moment ging Schoonebeek meer risico’s nemen om de stand een iets draaglijker aanzien te geven. Dwingeloo vergat meerdere keren om van de geboden ruimte te profiteren. In de 86e minuut kreeg Schoonebeek zelfs nog een eretreffer; een vrije bal net buiten de zestien werd feilloos binnengeschoten door Pascal Huser, 3-1. In de blessuretijd stopte doelman Berens nog een doorgebroken Dwingeloo Speler op onreglementaire wijze en kreeg hiervoor de rode kaart.

Door de punten in Dwingeloo te laten begint Schoonebeek met een valse start aan het seizoen. Volgende week zal er uit een ander vaatje getapt moeten worden in Oosterhesselen om tegen VIOS de punten te pakken. Dwingeloo heeft dan de derby tegen Diever/Wapse op het programma staan.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Uw banner op onze website? Vraag hier meer informatie aan!

Agenda