VV Emmen walst over sc Joure heen
Na elf minuten wist Emmen voor het eerst zijn grip op de wedstrijd enigszins uit te buiten. Een voorzet van Robert de Bruijn werd ingekopt door Peter Fokke, maar hij zag zijn inzet gestopt worden op de lijn. Zo'n tien minuten later was het Resmon Roemahlewang die de aandacht op zich vestigde. Een inzet van ruim dertig meter spatte uiteen op de kruising.
In de 23ste minuut was het wel raak. Danny Bouws soleerde over de rechterkant, speelde man na man voorbij en maakte koelbloedig de 1-0. Vlak na het doelpunt wist Falke een vrije bal van Joure met moeite te keren. Verder kwam de Emmer doelman niet in de problemen.
Na rust duurde het een kwartier voordat de Emmer doelpuntenmachine aan de gang kwam. De rood witten kregen al een aantal kansen, maar in de 61ste minuut werd het doel getroffen. Josip Baric leverde een perfecte voorzet af op Henk Bakker: 2-0. Na opnieuw een gemiste kans was het in de 69ste minuut al weer raak. Een voorzet van Henk Bakker kwam terecht bij Paidjah Davidson Descelles, die de keeper op zijn weg zag. Maikel Arling tikte echter de rebound binnen.
Joure kreeg een kwartier voor tijd nog een mogelijkheid, maar Ronald Falke was erg degelijk en hield zijn doel schoon. Vlak na deze speldenprik was het Emmen die de laatste tik uitdeelde. Een fijne steekbal van Robin Fokkens belandde bij aanvoerder Resmon Roemahlewang, die Henk Bakker perfect bediende. Daardoor werd de eindstand bepaald op 4-0.
Volgende week zondag bekert VV Emmen in en tegen vv Dwingeloo. Aanvang om 14.00 uur.