SC Angelslo op winst bij SV Mussel

MUSSEL - Zaterdag reisde SC Angelslo af naar Mussel voor haar eerste competitiewedstrijd in de zaterdag 4e klasse D na de winterstop en op een zonovergoten sportpark De Slenk werd om 14.30 uur afgetrapt. Het veld was moeilijk te bespelen - hobbelig en zwaar - maar Angelslo kwam goed uit de startblokken en zette Mussel onder druk; voor de goal waren de Emmenaren echter slordig.

Mussel, dat zich alleen kon verweren door continu de lange bal te spelen, had moeite de snelle vleugelspelers van Angelslo te stoppen. In de zestiende minuut werd Danny Oosterdijk onderuit gehaald in de zestien meter, waarna scheidsrechter Vos niets anders restte dan de bal op de stip leggen. Emiel de Vries schoot goed binnen en tekende de 0-1 aan.

Het spel werd hierna gezapig: een laag tempo aan beide kanten en slordig balverlies zorgden voor een oninteressante wedstrijd. Angelslo bleef slordig met haar kansen omgaan en Mussels enige wapenfeit was in de 31e minuut een vrije bal, genomen door Mark Mulder, die op de lat uiteen spatte en zo werd er dan ook gerust met een magere voorsprong voor de Emmenaren.

Na de thee weinig verandering. Angelslo verzaakte volledig, Mussel kon geen potten breken en dus stevende de wedstrijd, met op het eind nog een goede mogelijkheid voor Mussel, af op een 0-1 winst voor SC Angelslo. Volgende week speelt Angelslo om 14.30 uur thuis tegen koploper Hoogeveen.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Uw banner op onze website? Vraag hier meer informatie aan!

Agenda