Bargeres medekoploper na winst op SVV?04

EMMEN - Op een niet al te best veld zette SVV?04 vanaf het eerste fluitsignaal druk richting het doel van Bargeres. Dit resulteerde in de 1e minuut in een kans voor Stephan Bos, hij werd echter onreglementair gehinderd door een verdediger van Bargeres. De scheidsrechter zag hier echter geen penalty in. In de 7e minuut een vrije trap van Bargeres, hieruit ontstond geen gevaar omdat de aanvallers buitenspel liepen. In de 12e minuut was het wel raak, een vrije trap van Dennis Gommer werd door Dennis Schmeier buiten bereik van de keeper in de hoek gekopt, 0 ? 1 voor SVV?04.


Al in de 15e minuut scoorde Leon Smalbil de 1 – 1 na een scrimmage voor het SVV’04 doel. Een vrije trap van SVV’04 in de 24e minuut leverde geen resultaat op. Aan de andere kant van het veld, bij het uitverdedigen van SVV’04 door Hielke-Jan Meppelink, kreeg hij een vieze schop na van een Bargeres aanvaller. Dit bleef echter onbestraft. In de 29e minuut werd een doelpunt van SVV’04 afgekeurd, de grensrechter vlagde omdat de de voorzet vanachter de achterlijn gegeven zou zijn, dit was niet het geval. In de volgende minuut werd een schot van Mark Kuipers opgepikt door Dennis Schmeier, deze schoot echter recht in de handen van de keeper. In de 35e minuut scoorde Tim Idema (zwaar buitenspel) de 2 -1 voor Bargeres.
Vlak voor rust opnieuw druk door SVV’04, twee corners op rij, maar geen gevaar voor Bargeres.


Na de thee bracht Wilbert Arends twee wisselspelers in, Mark Kuipers en Stephan Bos moesten plaats maken voor Harmen Stuiver en Ruud Klingenberg.Bargeres schoot meteen in de 46e minuut een gevaarlijke afzwaaier op het SVV’04 doel. Aansluitend werd een voorzet van Frank Schoemakers door Dennis Schmeier naast gekopt. SVV’04 leverde meer strijd dan in de eerste helft en dat leverde een aantal gevaarlijke situaties op voor het Bargeres doel, echter ook een gele kaart voor Dennis Schmeier wegens hands binnen de “ 16 “  van Bargeres.

Er volgt ruim een kwartier lang een rommelige fase met veel strijd en veel overtredingen, waarbij de scheidsrechter konsekwent weigerde handelend op te treden. Fokke de Jonge bracht nog twee wissels in, waaronder de om zijn snelheid gevreesde Jorrit Visser. Hij had echter weinig in te brengen tegen de sober spelende Ron Hölscher.


In de 75e minuut kopte Gerwin Wesselink nog naast na een voorzet van Frank Klaassen. Tien minuten voor tijd werd Anne de Jonge ingebracht om voorin voor meer dreiging te zorgen. Er ontond nog tweemaal dreiging voor het doel van SVV’04, waarbij een bal van de lijn getrapt moest worden. Conclusie is dat Bargeres in de eerste helft de iets betere partijd was, date en gelijkspel de krachtsverhouding beter had weergegeven en dat Bargeres het gelukkigst was met de heer Modderman.
Man van de wedstrijd: Rik Zinnemers.(zie ook fotoboek)

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Uw banner op onze website? Vraag hier meer informatie aan!

Agenda