DZOH de sterkste in Nieuwlande

Nieuwlande - In de tot topper gebombardeerde wedstrijd tussen SCN en DZOH heeft laatstgenoemde aan het langste einde getrokken. Voor rust was er maar weinig te genieten op sportpark Nieuwlande. DZOH speelde een slordige eerste helft en mocht gelukkig zijn dat de thuisploeg moeite had om kansen te cre?ren. ??nmaal moest doelman Schepers echt in actie komen. Een kopbal zeilde richting kruising waar de jonge goalie tijdig redding kon brengen. DZOH stelde daar geen enkele uitgespeelde kans tegenover.

In de tweede helft stond er een heel ander DZOH op het veld. De Emmenaren werden daarbij geholpen door een prachtgoal van Robert Scheper. De uitblinker op het veld zorgde in de 46e minuut met een prachtige lob voor de 0-1. Een kwartier later verdubbelde Temmy Assefaw Redda de score vanuit een corner.

In het vervolg bleven de bezoekers de bovenliggende partij. Het kreeg ook voldoende mogelijkheden op 0-3, maar DZOH oogde slordig in de eindpass of afwerking. Aan de andere kant kwam SCN een kwartier voor tijd terug in de wedstrijd. Desorganisatie node Mark Oldenburger tot een overtreding. De toegekende penalty werd onberispelijk binnengeschoten door Tolman. (door Olaf Roos)

Zoals de voetbalwetten voorschrijven werd het nog even spannend in Nieuwlande. DZOH wist tot opluchting van de meegereisde supporters de voorsprong te behouden en nam de drie punten mee naar Emmen. (foto's Rein Oldenburger)

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Uw banner op onze website? Vraag hier meer informatie aan!

Agenda