FC Emmen verlengt contract met Joop Gall
woensdag 16 jan 2013 | Geschreven door Bennie Wolbers
VOETBAL - FC Emmen heeft de overeenkomst met trainer Joop Gall met een seizoen verlengd. De club heeft zoveel vertrouwen in de werkwijze van de trainer dat tot deze stap is besloten. Assistent-trainer Joseph Oosting krijgt het nieuwe seizoen een andere functie. Joseph Oosting krijgt de taak om zijn schouders gelegd om het technisch beleid van FC Emmen verder te professionaliseren. De bedoeling is dat hij uiteindelijk zal doorgroeien naar de functie van technisch-manager.
.jpg)
Het nieuws over Joop Gall (links) en Joseph Oosting(rechts) werd door bestuursvoorzitter Ronald Lubbers(midden) wereldkundig gemaakt op een verheugend druk bezochte nieuwjaarsbijeenkomst. Hij besloot een jaaroverzicht van 2012 met een oproep om samen FC Emmen sterk te maken.
.jpg)
,,We moeten het met elkaar doen. Niet op een eiland gaan staan en roepen dat het niet goed is zonder aan te geven hoe het wel moet. Het is natuurlijk lastig in de huidige economische tijd om de broek op te houden, aan de andere kant is het ook een periode met kansen waaraan je anders niet zou denken." (Zie ook het fotoboek)