SC Angelslo in eigen huis onderuit tegen ZZVV

EMMEN - Angelslo ontving zaterdag ZZVV uit Zuidwolde voor haar eerste competitiewedstrijd na de winterstop. In een rommelige wedstrijd aan beide kanten waren slechts drie momenten bepalend en was het ZZVV-speler Paul Bos die met zijn one manshow de man van de wedstrijd werd door drie keer te scoren. Het eerste kwartier speelden beide ploegen aftastend en waren ze slordig in balbezit. ZZVV had het iets betere van het spel, maar wist ook geen echte mogelijkheden te creëren. Angelslo daarentegen kon de bal slecht in de ploeg houden en hanteerde veelal de lange bal.


Toch duurde het nog tot in de 30e minuut voor ZZVV op een 0-1 voorsprong kwam: er werd zwak uitverdedigd en Paul Bos kon op snelheid de bal simpel binnenschieten. Angelslo kreeg na de openingstreffer meer grip op de wedstrijd, maar wist dit niet uit te buiten. Het spel van de thuisploeg bleef beperkt tot wat afstandsschoten en er werd dan ook gerust met een 0-1 stand.

Na de thee was Angelslo heer en meester en was het eigenlijk wachten op de gelijkmaker. Kansen werden echter niet
gecreëerd, daar deze steeds rond de zestien door de ZZVV-verdediging om zeep geholpen werden. Angelslo kreeg in de 61e minuut de deksel op de neus toen, na slordig balverlies op het middenveld en niet goed verdedigen, Paul Bos opnieuw binnenschoot en de 0-2 op het scorebord zette. Angelslo leek aangeslagen en moest in de 74e minuut ook nog de 0-3 incasseren: opnieuw was het goudhaantje Paul Bos die kon profiteren van een bijna identieke situatie en beheerste afwerkte. ZZVV hoefde niet meer, Angelslo kon niet meer en zo stevende de weinig interessante wedstrijd af op opnieuw een nederlaag voor SC Angelslo.

Deze week zullen alle zeilen bijgezet moeten worden, want volgende week wacht de uitwedstrijd tegen het eveneens laaggeplaatste BSVV, en punten zullen voor de Emmenaren broodnodig zijn. (door Arjan Gossen, elftalleider)

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda