SC Angelslo verliest opnieuw van SCN

EMMEN - In de zaterdag 3e klasse D kreeg Angelslo kreeg afgelopen zaterdag SCN uit Nieuwlande op bezoek. Angelslo begon sterk aan de wedstrijd, was veel in balbezit en probeerde een snelle goal te forceren. In de 17e minuut kwam de thuisploeg dan ook op een voorsprong: vanuit een corner was het Mo Suleiman die snoeihard binnenkopte en de 1-0 aantekende. SCN kreeg iets meer grip op de wedstrijd en leek gewend te raken aan het kunstgras, wat resulteerde in een paar afstandsschoten en een bal op de paal. Angelslo daarentegen had de wedstrijd al op slot moeten gooien, maar het vizier stond niet op scherp en er werd gerust met een 1-0 stand.

Na de thee was er nog maar één ploeg die voetbalde; SCN hield de Emmenaren constant onder druk en Angelslo bleef maar achteruit lopen en riep zo de malaise over zich af. Kans op kans werd om zeep geholpen door de Nieuwlanders en Angelslo kwam maar af en toe uit de problemen. Toch duurde het nog tot in de 70e minuut voor de gelijkmaker op het scorebord verscheen: Angelslokeeper Jesper Katoen kon een afstandsschot uit de goal houden, waarna de verdediging stond te slapen en Ferdy Tolman eenvoudig de 1-1 liet scoren.

Angelslo moest in de 85e minuut ook nog de 1-2 incasseren, toen Sander Blok er na een doorkopbal als de kippen bij was en uit de scrimmage scoorde. Opnieuw een nederlaag voor SC Angelslo, dat zichzelf door deze manier van voetballen in een moeilijk parket brengt en, met nog elf wedstrijden te gaan, alle zeilen moet bijzetten om rechtstreekse degradatie te voorkomen. (door Arjan Gossen, elftalleider)

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda