SVBC en Eext in evenwicht.
zondag 05 mei 2013 | Geschreven door Bennie Wolbers
BARGER COMPASCUUM - Op een zoning sportpark in Barger-Compascuum deelden SVBC en Eext de punten : 1-1 SVBC was de eerste helft de bovenliggende partij maar na de rust was Eext de meerdere van SVBC. Een gelijkspel was dan ook een terechte uitslag. Beide ploegen konden de punten nog gebruiken. Eext om degradatie te ontlopen en SVBC hoopt nog op een wonder waardoor de nacomptetitie gehaald wordt. SVBC kwam in de 22e minuut op voorsprong nadat scheidsrechter Koning een strafschop aan SVBC nadat Armando Vink gehaakt werd in het zestienmetergebied. Vink nam de strafschop zelf en bracht SVBC op een verdiende voorsprong: 1-0. De ploeg van trainer Cor Huls bleef na deze voorsprong de betere ploeg en had pech dat Robin Hartmann na een mooie aanval via de linkerkant zijn kopbal door doelman Poelman gekeerd zag. Ruststand: 1-0
Na de rust een beter Eext. Het drong SVBC steeds verder terug en was o.a gevaarlijk via de snelle Jansen. In de 55e minuut legde scheidsrechter Koning andermaal de bal op de stip na een ongelukkige handsbal van SVBCâer Rob Foekens. Laatste man Harms schoot de strafschop onberispelijk binnen: 1-1
Na deze gelijkmaker streden beide ploegen nog voor de volle winst maar gescoord werd er niet meer. Eindstand derhalve 1-1.
Donderdag a.s. speelt SVBC de uitwedstrijd tegen Heiligerlee dat nog strijdt tegen degradatie. SVBC zelf heeft nog kans op de tweede periodetitel. Het moet dan zelf winnen van Heiligerlee en o.a. Alteveer moet dan verliezen van Zuidlaarderveen. (door Anton van der Kolk)
Â