SVBC in slotfase langs Gasselternijveen.

BARGER COMPASCUUM - SVBC behaalde zondagmiddag een belangrijke overwinning in de strijd tegen degradatie. Het won de thuiswedstrijd tegen mede degradatiekandidaat Gasselternijveen met 1-0. Deze overwinning kwam in de slotfase tot stand. Leroy Vink schoot in de 88e minuut na een goede aanval de belangrijke treffer tegen de touwen. Door deze overwinning vindt SVBC weer aansluiting met de ploegen vlak boven hen. Het was een echte degradatiewedstrijd. Er werd door beide ploegen hard gewerkt maar het nivo was van een laag gehalte. Voor de rust ging de strijd gelijk op. Gasselternijveen was echter feller in de duels en zorgde er zo voor dat SVBC niet in de wedstrijd kon groeien.

De eerste kans was voor SVBC . Robin Hartmann miste echter voor open doel na een goede aktie over rechts van Kevin Geerts. Het spel golfde de eerste helft over en weer waarbij beide ploegen veelal de lange bal hanteerden .Mede door de harde wind kwamen de meeste ballen echter niet aan bij de juiste persoon. SVBC kreeg de eerste helft nog enkele kleine mogelijkheden via o.a. Henk Jan Keuter en Kevin Geerts maar gescoord werd er niet. Bijna keek SVBC nog tegen een achterstand aan maar doelman Wassink had geluk dat een afstandsschot van Arjan Sterken op de lat belandde. Ruststand 0-0.

Na de rust eenzelfde beeld. Matig voetbal van beide kanten. De beste mogelijkheden om de score te openen waren echter voor SVBC . Zo verschenen Davey Geerts  en Leroy Vink beiden vrij voor doelman Kroezenga  maar beide keren werd de bal naast of over het doel geschoten.

In de 88e minuut kwam SVBC dan toch op voorsprong door Leroy Vink. SVBC dacht de zege al binnen te hebben maar werd bijna nog verrast door een tegendoelpunt maar doelman Jan Wassink zorgde met een goede redding in de slotseconden ervoor dat de punten in Barger Compascuum bleven. Al met al een dus ietwat gelukkige overwinning maar de vreugde was er niet minder om.

Volgende week speelt SVBC wederom thuis .Dan komt weer een mede degradatiekandidaat op bezoek namelijk Zandpol .(ddor Anton van der Kolk)

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Uw banner op onze website? Vraag hier meer informatie aan!

Agenda