SVBO wint belangrijk duel tegen HODO

BARGER OOSTERVELD - SVBO heeft zondagmiddag in de topper tegen HODO de 3 punten in Barger Oosterveld weten te houden. SVBO was in de eerste helft oppermachtig en ging ondanks dat het nog een aantal kansen miste, met een 3-0 voorsprong rusten. Na rust was het slap en kwam HODO wat meer in het spel voor, de tegentreffer van Kuiper moest een slotoffensief van HODO inleiden, maar SVBO kon redelijk eenvoudig stand houden. Ook het hoofdveld van SVBO had geleden onder de slechte weersomstandigheden van de afgelopen weken. Ondanks dat begon SVBO goed en zette HODO gelijk onder druk. Maarten Wielens werd neergehaald in het strafschopgebied en kreeg een strafschop toegekend. Diezelfde Wielens schoot echter net te hoog en zag zijn inzet over gaan. Toch bleef SVBO doorgaan en kreeg Andre Poloukarov een kans, maar schoot over.

Ook Davy Wessels schoot van dichtbij, maar zag doelman Marissen van HODO redden met zijn voeten. De 4e kans voor SVBO was wél raak. Toin Loves schoot met links binnen. SVBO drukte door en Erwin Sikkes kreeg een kans, maar schoot naast. Ook Wielens schoot een keer, maar trof geen doel. Even later een goede actie van Wielens over rechts, een afgemeten voorzet op Erwin Sikkes die diagonaal raak kopte en zo de 2-0 maakte.

HODO zette hier weinig tegenover. Een keer een diepe bal op Kuiper kwam achter de verdediging, maar zijn lob werd gepakt door Lennon Ebeltjes. De kansen waren voor SVBO en voor rust werd ook de derde gemaakt. Een goede aanval werd afgerond door wederom Erwin Sikkes en zo ging SVBO dus rusten met máár een 3-0 voorsprong voor SVBO.

Waar SVBO zo goed in de eerste helft was, viel het na rust erg tegen. Met een 3-0 voorsprong en zo’n eerste helft werd er wat te makkelijk over gedacht. HODO begon beter en kreeg een aantal mogelijkheden, maar doelpunten kwamen er nog niet. Dit hield aan tot ongeveer de 60e minuut, waar HODO doorkwam op rechts, en een breedteballetje werd eenvoudig afgerond door Kuiper van HODO die Ebeltjes kansloos liet. HODO liet blijken er nog in te geloven, maar kon niet echt een vuist maken.

Tot echte uitgespeelde kansen kwam het niet en SVBO bleef wel overeind, al leek het niet allemaal meer zo zeker. Zo moest Lennon Ebeltjes een keer ingrijpen bij een kopbal van dichtbij, en zag hij een vrije bal van Hoogeveen naast gaan. Nu zette SVBO hier niet echt grote kansen tegenover. Aanvallend was het allemaal wel een beetje gedaan, maar ondanks dat kwam het einde van de wedstrijd steeds dichterbij. Toch werd HODO nog een paar keer gevaarlijk, maar een laag schot werd met de voeten door Lennon Ebeltjes gekeerd, en een schot van ongeveer 20 meter werd klemvast gepakt.

De wedstrijd ging als een nachtkaars uit. De tweede helft was stukken minder aantrekkelijker dan de eerste. Na 90 minuten plus wat blessuretijd floot de goed leidende scheidsrechter Bierma af voor het einde. Hodo wist nog wel een keer raak te schieten waarmee de eindstand uiteindelijk 3-1 werd.  Een belangrijke overwinning op directe concurrent HODO en daarmee doet SVBO nog steeds mee om het kampioenschap.

Dus de 2e helft vergeten en op naar volgende week. Dan staat de uitwedstrijd tegen Dalen op het programma. De thuiswedstrijd werd toen met 6-0 gewonnen, maar nu zal het zeker lastiger worden dan toen. De wedstrijd in Dalen begint om 14.00 uur en staat onder leiding van Dhr. Jager.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Uw banner op onze website? Vraag hier meer informatie aan!

Agenda