Valther Boys naar winst in degradatieduel.

ZANDPOL - ValtherBoys liet deze middag eens zien wat het waard is om drie punten te pakken. In het duel tegen Zandpol was het broodnodig om eens de drie punten te pakken, dat was na de winterstop nog niet weer gelukt. Zandpol ook bivakkerend in de onderste regionen, trof een fanatiek strijdend ValtherBoys tegen over zich. Dat het slechts bij bij 1-4 bleef kon ValtherBoys zich zelf aanrekenen.
Tommy van Rijswijk had er na 15 minuten voetbal al twee achter de doelman van Zandpol geschoten. Ook hierna kregen de Boys volop mogelijkheden om de score uit te breiden. Inplaats daarvan kroop Zandpol wat dichterbij, een benutte strafschop van Stefan Knuppe, bracht de spanning weer wat terug. Tot aan de rust bleef deze stand op het scorebord staan.

ValtherBoys was hierna ook duidelijk de ploeg die het meeste gevaar bracht in de defensie van Zandpol.
De talrijke scoringskansen werden gewoonweg om zeep geholpen. Gertjan Webers en nogmaals Tommy van Rijswijk brachten de stand alsnog op 1-4. Door deze uitslag heeft ValtherBoys weer wat lucht om aan het degradatiespook te kunnen ontsnappen. (door Bert Tibbe)

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Agenda