Jan Groenendijk wint weer

EMMEN - In een verrassende 5e ronde versterkte Jan Groenendijk zijn voorsprong. Ron Heusdens overzag een combinatieve wending die met beide handen door Groenendijk aangegrepen werd.

Met deze overwinning stelt Groenendijk zich wel degelijk kandidaat voor de wereldtitel”” Aldus de commentator bij de partijen, de 6-voudige oud-wereldkampioen Harm Wiersma. Alleen wereldkampioen Alexander Georgiev uit Rusland wist nog te volgen op een punt door in een sterk eindspel te winnen van de Fransman Arnaud Cordier.

De andere achtervolgers kwamen op achterstand van twee punten. Roel Boomstra had niet genoeg voordeel tegen Alexander Baljakin. Wouter Sipma kwam alweer met de schrik vrij na een door hem begane blunder.

De Oekraïner Artem Ivanov miste een eenvoudige doorbraak, waardoor Sipma vrouwe Fortuna wel erg aan zijn zijde had.

De groep volgers op de derde plaats werd uitgebreid met de Braziliaan Allan Silva die van hekkesluiter Frantz Forbin won.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Uw banner op onze website? Vraag hier meer informatie aan!

Agenda