Drukke week voor heren E&O

EMMEN - Met de 31 – 26 thuisoverwinning zaterdag tegen Bevo hebben de heren van E&O het nodige zelfvertrouwen bijgetankt. Dat zal nodig zijn want er wacht een drukke handbalweek. Morgen (donderdag 12/09) staat om 20.00 uur in Volendam de inhaalwedstrijd tegen de huidige landskampioen op het programma. De ploeg van Mark Schmetz ging afgelopen weekend met 28 – 25 onderuit tegen Aalsmeer en zal er op gebrand zijn om in de eerste thuiswedstrijd de punten in Volendam te houden. Na Volendam wacht zaterdag weer een uitduel. Dan spelen de mannen van trainer/coach Joop Fiege in Waalwijk tegen Tachos. De promovendus opende het seizoen sterk door in eigen huis Hellas met 28 – 23 te verslaan. Een week later ging het in Arnhem tegen Swift echter hard onderuit, 27 – 12.

Dames zaterdag thuis tegen SEW
Na 2 wedstrijden en 2 nederlagen weten de dames waar ze staan, in de degradatiezone. Het seizoen is nog lang maar de nederlaag afgelopen zaterdag tegen V&L was niet verwacht en zeker niet gewenst. Dan moeten de eerste punten zaterdag in eigen huis maar worden gepakt wanneer Westfriesland SEW op bezoek komt. De ploeg uit Wognum kreeg afgelopen zaterdag thuis tegen Dalfsen een ongenadig pak slaag, 14 – 40. Beide ploegen willen zaterdag vast iets recht zetten. Genoeg ingredienten voor een spannende partij handbal. Aanvang in de Harwig Arena is 20.00 uur.

Word fan van het E en O-jeugdplan
Opa's, oma's, vaders, moeders, vrienden, tantes, ooms, buren en andere supporters kunnen voor € 100,- per jaar FAN worden van het E&O-jeugdplan. Als dank krijg je 1 seizoenkaart en een leuke verrassing.

Programma heren
Don. 12 september, Kras Volendam – E&O, 20.00 uur
Zat. 14 september, Red Rag Tachos – E&O, 20.00 uur
Zat. 5 oktober, E&O – AHV Swift, 20.00 uur

Programma dames
Zat. 14 september, Kwebbel E&O – SEW, 20.00 uur
Zat. 28 september, Fiqas Aalsmeer – Kwebbel E&O, 19.00 uur

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

RAPIDE Internet

Agenda