Hurry Up verslaat E&O in eigen huis

EMMEN ? Een plaats in de Benelux-liga van het volgende seizoen was de inzet bij de laatste wedstrijd van de nacompetitie tussen Pals Groep E&O en Kremer Hurry Up. De uitgangspositie was eigenlijk voor beide partijen gelijk ook al stond Kremer Hurry Up op de 4e plaats met 10 punten terwijl Pals Groep E&O 5e stond met twee punten minder. Het doelsaldo was echter slechts ??n puntje in de plus voor Hurry Up zodat het dus voor de Emmenaren nodig was om te winnen terwijl Hurry Up aan een gelijkspel genoeg had.

Het werd uiteindelijk waarin Hurry Up eigenlijk vanaf het begin de regie in handen had en steeds op voorsprong stond. Via 0-1,  2-3, 4-6, 5-8, 6-11 stond het halverwege de wedstrijd 11-16 voor de Zwartemeerders met vooral Gintaras Cibulskis in een hoofdrol. Maar liefst twee. Drie spelers van E&O klamden zich steeds aan de beer van Zwartemeer vast met als gevolg veel straffen en vrije ballen tegen.

In de tweede helft begon Pals Groep E&O voortvarend met doelpunten van Toby Trouw, Tommie Falke en Bart Lambert waardoor de achterstand snel werd verkleind tot 14-16. Hurry Up wist nog wel via een 7-meter weer iets uit te lopen naar 14-17. Hurry Up wist daarna vooral door te gehaast spelen E&O aanval na aanval te plaatsen en via 15-18, 17-21 en 19-22 met nog en kwartier te spelen weer een ruimere voorsprong te nemen.

Tommie Valke en Jan Josef brachten nog even de spanning weer terug door 20-23 en 21-23 te scoren, maar daarna sloeg Hurry Up keihard toe via Elvijs Borodovskis(2x). Jort Neuteboom en Elvijs Borodovskis(2x) en zetten Hurry Up op een 22-29 voorsprong. En die voorsprong lieten de mannen van trainer Lars Hoogeveen zich niet meer afpakken in een bomvolle Harwich Arena in Angelslo. E&O probeerde het nog wel maar uiteindelijk won Hurry Up dik verdiend met 30-26 van E&O.

Hurry Up is weer verzekerd van deelname aan de Benelux-liga terwijl Pals Groep E&O het volgende seizoen zich volledig kan richten op de nationale competitie en beker. Zij moeten dit dan wel doen zonder de steun van Erik Huizing, het boegbeeld van E&O. Hij besloot met deze nederlaag zijn zeer lange maar mooie handbal carrière met na afloop een zeer indrukwekkende en emotioneel afscheid door een haag van E&O leden en de voltallige selectie van Hurry Up.

Reacties

Fotoboek

Social media

Advertenties

Mans Media, voor webhosting, domeinnamen en streams.

Agenda