Wielerkoers Gouden Pijl krijgt nieuw parcours langs de kerk en door de tunnel
maandag 15 jun 2015 | Geschreven door Bennie Wolbers
EMMEN - Op dinsdag 11 augustus ziet het parcours van de Rabobank Gouden Pijl er anders uit dan de afgelopen jaren. Door afronding van de reconstructie in het centrum van Emmen kan er weer een route door het centrum uitgestippeld worden.
Start en finish zijn op dezelfde locatie als de afgelopen twee jaren, in de Wilhelminastraat ter hoogte van het Insulindeplantsoen. Al komen de renners deze keer wel in tegengestelde richting over de streep.
Vanuit het insulindeplantoen wordt het volgende traject gereden: Wilhelminastraat – de lus voor het voormalig postkantoor – Hoofdstraat – voor de kerk langs over het Marktplein – langs de parkeergarage Westerstraat – Hondsrugweg – Van Schaikweg – Wilhelminastraat.