Niels Goeree tweede in Assen
Achter dit trio kwam Stef Krul (WSV Emmen) als vijfde over de streep. Hij leidde een groepje binnen, waarin ook Stan Wijkel (8e) en Patrick van der Duin (11e) zich bevonden. Door de harde wind reden slechts 29 renners de wedstrijd uit. Bij de nieuwelingen zegevierde de Belg Cedric Beullens. Net als de juniorenwinnaar finishte ook hij met voorsprong. Olaf Potze was de best geklasseerde WSVâer. Hij werd 14e.
Kersenronde
Gert Jan Bosman (7e) en Elmar Reinders (9e) plaatsten zich bij de eerste tien in de Kersenronde, een klassieker voor beloften in en rond het Brabantse dorp Mierlo. Joey van Rhee uit Nijverdal werd winnaar vóór Bram de Kort (Dongen) en Jurriën Bosters (Steenbergen).  Â
Hoogezand
De jeugd van WSV Emmen reed zondag in Hoogezand, waar Lotte Bakker (net als een dag eerder in Assen) uitpakte met een nieuwe overwinning. Direct achter haar eindigde clubgenote Paulien Vrancke als tweede. In categorie 2 verraste Thessa Langen (Nieuw-Dordrecht) met een mooie 6e plaats, terwijl Diederick Ebbinge in dezelfde groep 10e werd. In de overige categorieën behaalden de WSVâers de volgende erepaatsen: Karlijn Luisman 4e, Matthijs Varweg 5e, Anniek Zwiers 7e, Bjarne Hemme en Joost Freriks 8e, Marloes Vrancke 9e en Yvet Schoonewille 10e. (door Fred Haikens)